Kinga Duda odeszła z pracy. Wyszło na jaw, co się stało. Dla wielu to zaskoczenie

2021-01-15 6:35 jot mav
Duda
Autor: redakcja se Duda

Wielka zmiana w zawodowym życiu Kingi Dudy. Oto jak się okazuje córka prezydenta Andrzeja Dudy nie jest już w gronie jego doradców społecznych, powiadomiła w rozmowie z Wprost Zofia Romaszewska. Również na oficjalnej stronie internetowej kancelarii prezydenta nie ma już wśród doradców społecznych wypisanej Kingi Dudy. Córka głowy państwa postanowiła odejść z Pałacu, chociaż współpraca układała się idealnie. Co jest powodem takiej decyzji? Prawda już ujrzała światło dzienne. Wiele osób może się zaskoczyć.

Kinga Duda, która z wykształcenia jest prawniczką. Dziewczyna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa amerykańskiego na CUA Columbus School of Law. Nic dziwnego, że po studiach ruszyła wspinać się po szczeblach kariery. Młoda prawniczka zdobywała praktykę w jednej z kancelarii prawniczych w Londynie. Jednak od pewnego czasu wspierała też swojego ojca, prezydenta Andrzeja Dudę, jako jego doradca społeczny. Jako osoba młoda pracowała nad sprawami młodzieży, brała udział w organizacji spotkań w ramach akcji "Młodzi w Pałacu". Był to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia, by poznać ich problemy i wspólnie znajdować pomysły na ich rozwiązanie. W sieci można było znaleźć zdjęcia z tych spotkań, na których widać było i Kingę Dudę.

CZYTAJ>>>Najnowszy sondaż partyjny. Kaczyński może się cieszyć? Nie ma złudzeń. Wszystko jasne

Wielka zmiana w życiu Kingi Dudy! To się w końcu zdarzyło

Tymczasem okazuje się, że prezydentówna już nie jest wśród doradców społecznych. Taką informację podała Zofia Romaszewska, która jest etatowym doradcą prezydenta, w rozmowie z Wprost: - Kinga Duda nie piastuje żadnej funkcji i nie jest już społecznym doradcą prezydenta. Romaszewska pochwaliła też Kingę: - Krótko z nią pracowałam. To niesłychanie kompetentna i bardzo sympatyczna dziewczyna. A przy tym chętna do nauki, robiła dobre wrażenie - oceniła. Faktycznie, na stronie kancelarii wśród społecznych doradców prezydenta Dudy nie ma już Kingi Dudy. To się w końcu zdarzyło, córka młoda prawniczka przestała być doradcą prezydenta. Jednak doświadczenie, które zdobyła z pewnością jej się przyda.

DOWIEDZ SIĘ>>>Oto, jak Pawłowicz buszuje w środku nocy w Internecie. Są dowody!

Dlaczego Kinga odchodzi? Co teraz będzie robić? W tej sprawie uchylono rąbka tajemnicy. - Rozpoczyna nowy etap w swoim życiu zawodowym – powiedział nam tajemniczo rzecznik głowy państwa Błażej Spychalski.

Kinga Duda NIE CHCE luksusów Pałacu. Woli ciasne, ale własne mieszkanie.
Najnowsze
KOMENTARZE