Choroba Jarosława Gowina. Koledzy piją za jego zdrowie. Nowe wieści o stanie zdrowie szefa Porozumienia [zdjęcia]

2021-12-06 13:44
Wypij Gowin Strzeżek
Autor: FORUM/SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Wypij Gowin Strzeżek

Jarosław Gowin ciągle przebywa w szpitalu, jednak jego koledzy z Porozumienia nie zapominają o swoim szefie! Nawet podczas wypadu na piwo Jan Strzeżek i Michał Wypij są myślami z byłym wicepremierem. - Podczas takiego spotkania pierwszy toast był oczywisty – powiedział nam rzecznik Porozumienia.

Jarosław Gowin jakiś czas temu zniknął z życia publicznego i przestał publikować posty na swoich profilach w mediach społecznościowych. Okazało się, że polityk przebywa w szpitalu. O chorobie Jarosława Gowina wiadomo niewiele. Nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, z jakiego powodu był hospitalizowany, choć według „Newsweeka” chodzi o depresję. Na szczęście lider Porozumienia może liczyć na wsparcie swoich kolegów! Ostatnio Jan Strzeżek i Michał Wypij wybrali się na piwo, by przedyskutować najważniejsze kwestie, ale nie tylko. - Podczas takiego spotkania pierwszy toast był oczywisty. Wypiliśmy za zdrowie Jarosława Gowina, na którego powrót wszyscy czekamy – powiedział nam rzecznik porozumienia. Podkreślił, że wszyscy czekają i wierzą w Jarosława Gowina. - Całe nasze środowisko uważa, że to właśnie on, nie tylko jako lider, ale także jako dobry przyjaciel, poprowadzi nowoczesną centroprawicę do niejednego sukcesu – dodał. Wcześniej zdradził nam, że polityk czuje się już nieco lepiej. - Jeśli chodzi o zdrowie, to wszystko idzie w jak najlepszym kierunku. Jest ok, Jarosław Gowin czuje się już lepiej – stwierdził Jan Strzeżek. Czekamy na więcej dobrych wiadomości!

Sprawdź: Gowin w szpitalu. Pilne OŚWIADCZENIE partii ws. zdrowia Jarosława Gowina

Sonda
Jak oceniasz pracę Jarosława Gowina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE