Korwin-Mikke miał poważny wypadek! Paskudne obrażenia

2021-08-27 17:39
Dramatyczny wypadek Janusza Korwin-Mikke
Autor: Archiwum prywatne

Janusz Korwin-Mikke przeżył chwilę grozy! Polityk doznał bolesnego wypadku. Obrażenia, jakich doznał, okazały się na tyle poważne, że konieczna była operacja, a niebawem czeka go kolejny zabieg. Co się stało?

Janusz Korwin-Mikke jakiś czas temu pokazywał na Instagramie złamany palec. - Miało być plażowanie nad Świdrem, skończyło się na wizycie w szpitalu – napisał wówczas na Instagramie.  Wiele wskazuje na to, że zła passa nadal się go trzyma. Jak podaje Interia, w niedzielę 22 sierpnia polityk spadł z drabiny, którą oparł o swój dom. Był na samym szczycie, gdy stała się tragedia. - Stałem akurat na aluminiowej drabinie, kiedy ta nagle się złamała. Upadek był na tyle nieszczęśliwy, że złamałem lewą nogę i zwichnąłem staw skokowy. Niezbędna była interwencja lekarza – dowiedzieli się dziennikarze portalu. Janusz Korwin-Mikke musi się teraz oszczędzać i odwołał wszystkie spotkania, aby dać sobie czas na rekonwalescencję. Za tydzień czeka go kolejna operacja.

Najwyraźniej czeka go dłuższa przerwa od chodzenia! Janusz Korwin-Mikke zdążył jednak wypocząć i wziąć udział w akcji „wakacje z Konfederacją”, podczas której nie tylko spotykał się ze swoimi sympatykami, ale też znalazł czas na chwilę relaksu z żoną i dziećmi.

Zobacz: Niebezpieczna sytuacja na wizji! Korwin-Mikke dostał ataku kaszlu

Sonda
Jak oceniasz działalność Janusza Korwin-Mikkego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE