Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. DRAMATYCZNY apel. W tle Walentynki

2020-02-14 14:01 CHA
Krystyna Pawłowicz
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Krystyna Pawłowicz

Dziś 14 lutego, zakochani na całym świecie obchodzą swe święto, czyli Walentynki. Dla Krystyny Pawłowicz ten szczególny dzień stał się okazją do wystąpienia ze specjalnym, nieco dramatycznym apelem. Wygłosiła go publicznie, poprzez media społecznościowe. Czy jej prośba w dniu, w którym okazujemy serce zostanie wysłuchana?

Nikt się nie spodziewał, że była posłanka wystąpi z taką odezwą akurat przed Świętem Zakochanych. Widocznie jednak miała ku temu ważny powód. - „Uprzejmie proszę byłych sędziów Trybunału Konstytucyjnego ,TVN ,Onet, Gazetę Wyborczą itp. o powstrzymanie się od wzbudzania nienawiści i zachęcania waszych fanów do agresji wobec mnie. Może chociaż w wasze „walentynki” nikt nie znieważy mnie i nie napluje mi pod nogi ani na plecy...” - napisała na Twitterze Pawłowicz.

- Miłych „walentynek” - pożyczyła na końcu swego emocjonalnego wpisu. Na szczęście w odpowiedzi na swój apel, Pawłowicz mogła liczyć od obserwatorów jej konta na… falę miłości. „Niech się pani trzyma”, „Jest Pani super”, „Kochamy Panią” - to tylko pierwsze z brzegu komentarze. I od razu zrobiło się cieplej!

ZOBACZ TEŻ: DRAMAT Krystyny Pawłowicz. Prosi o pomoc. Co za OBRZYDLISTWO!