Krystyna Pawłowicz pokazała mamę. Nie do wiary, wyglądają jak bliźniaczki!

2021-04-22 15:24 Sara Osiecka
Krystyna Pawłowicz
Autor: AKPA Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz chętnie używa mediów społecznościowych, na których nie bieżąco komentuje najważniejsza wydarzenia z kraju. Nie stroni od ciętego języka i kontrowersyjnych opinii, dzięki czemu jej posty niemal zawsze zdobywają duży rozgłos. Tym razem Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się jednak zupełnie innymi treściami – pokazała stare zdjęcia swojej mamy.

Krystyna Pawłowicz lubi od czasu do czasu pochwalić wspomnieniami z czasów młodości. Przy okazji przeglądania rodzinnych albumów postanowiła pokazać kilka wcześniej nieznanych zdjęć swoim obserwatorom na Twitterze. Pokazała między innymi swoją fotografię sprzed trzydziestu lat. Trzeba przyznać, że była wyjątkowo urodziwą dziewczyną. Promienny uśmiech i burza długich, rozpuszczonych włosów zachwyciła większość komentujących. Warto też zwrócić uwagę na szczupłą sylwetkę sędzi Trybunału Konstytucyjnego, którą zawdzięczała swojemu zamiłowaniu do uprawiania sportu. Nowością na jej profilu okazały się jednak zdjęcia mamy i prababci posłanki. Wygląda na to, że wyjątkowa uroda była w jej rodzinie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Nie przegap: Krystyna Pawłowicz zaleje się łzami szczęścia. To piękne, co ją spotkało w urodziny. Twitter pęka w szwach

Krystyna Pawłowicz to kopia mamy

Posłanka zdecydowała się na ujawnienie kilku faktów o swojej rodzinie. Na przykład pod zdjęciem swojej prababci Michaliny (urodzonej w 1858 roku) z córką Stanisławą napisała w odpowiedzi: Prababcia po śmierci Pradziadka wstąpiła do Trzeciego Zakonu - Tercjarzy. Pochowana w habicie.

Pokazała także zdjęcie swojej nastoletniej mamy. Najbardziej jednak przykuwa uwagę zdjęcie, jakie jej zrobiono w 1939 roku. Jak młoda kobieta mama Krystyny Pawłowicz zachwycała klasyczną urodą. Widać ogromne podobieństwo do córki w rysach twarzy, zwłaszcza w profilu i oczach. Jeden z użytkowników postanowił cyfrowo nadać czarno-białej fotografii kolorów, na co sędzia trybunału Konstytucyjnego zareagowała pozytywnie: - Niezłe. W lecie Mamusia opalała się na bardzo ciemno, a zimą miała cerę jasną. Nie była śniada – napisała.

Zobacz: Krystyna Pawłowicz kończy dziś 69 lat. Była prawdziwą pięknością! Tylko spójrz na te zdjęcia!

Internauci zachwyceni

Zdjęcia wywołały ogromny entuzjazm wśród użytkowników Twittera. Pod każdym z nich można znaleźć mnóstwo komentarzy wychwalających urodę każdej z pań oraz wychwytujących uderzające podobieństwo. Widać Pani Krystyno, że wszystkie kobiety w Pani Rodzinie miały szlachetną urodę, a z Pani jest piękna, naturalna dziewczyna. I do dziś tak zostało; Skóra zdjęta z prababci. Pewnie i cięty język, tak trzymać – czytamy.

Idealny prezent dla mężczyzny? Zobacz co przygotowała Krystyna Pawłowicz. Komentarz Adama Federa. [WIDEO].
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze