Krystyna Pawłowicz

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz zaleje się łzami szczęścia. To piękne, co ją spotkało w urodziny. Twitter pęka w szwach

2021-04-14 16:48

Ależ ten czas leci! Krystyna Pawłowicz dziś skończyła 69 lat. Mimo że nie są to okrągłe urodziny, byłą posłankę Prawa i Sprawiedliwości, a obecną sędzie Trybunału Konstytucyjnego w tym dniu spotkała piękna rzecz. Nie da się ukryć, że Krystyna Pawłowicz może być uradowana, no i wzruszona z takiego obrotu spraw. Dzięki temu mile będzie wspominała dzień 69. urodzin, mimo że ponura aura za oknem nie napawa optymistycznym nastrojem.

Krystyna Pawłowicz od lat budzi w narodzie olbrzymie emocje. Profesor ma duże grono zwolenników, ale także sporo przeciwników, którzy nie przepuszczą okazji, by wbić jej szpilę. Na szczęście dla byłej posłanki PiS, w tak ważnym dniu jak urodziny, ci drudzy byli dziś mniej widoczni. Zaś to, co spotkało dziś, może dogłębnie ją wzruszyć. Bo kąśliwe docinki były znacznie mniej doniosłe, niż… morze życzeń, które zalało Pawłowicz na Twitterze. Sama Pawłowicz nie kryje wdzięczności – obcym przecież niekiedy internautom – za te miłe słowa, skrupulatnie dziękując ich autorom. Czego ludzie życzą Krystynie Pawłowicz w dniu urodzin?

ZOBACZ TEŻ: Krystyna Pawłowicz kończy dziś 69 lat. Była prawdziwą pięknością! Tylko spójrz na te zdjęcia!

  • Wszystkiego Najlepszego, Pani profesor @KrystPawlowicz. Dużo zdrówka i uśmiechu
  • Życzę wielu łask Bożych Pani Profesor, z okazji urodzin. Spokoju, zdrowia, życzliwości ludzkiej i miłości od najbliższych. Dziś ofiaruję Koronkę do Miłosierdzia Nożego w intencji Pani Profesor. Wszystkiego dobrego.
  • Dzisiaj u Pani Profesor @KrystPawlowicz powinny fruwać balony. Pani Krystyno, Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin. Niech Pan Bóg błogosławi i obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami
  • Proszę przyjąć moje serdeczne życzenia w dniu Pani urodzin. Wszystkiego najlepszego.
  • jeszcze wielu sukcesów w polityce
  • Dużo zdrowia i radości

NIE PRZEGAP: Krystyna Pawłowicz boi się o swoje życie?! Do kościoła poszła z osobistym ochroniarzem

Express Biedrzyckiej - Jan Kanthak: PiS nie znajdzie lepszych koalicjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE