OSOBISTE wyznanie Pawłowicz. Ujawniła, co robi o 6.00. To poranny rytuał. Serio?!

2020-12-05 18:53 Jot
Krystyna Pawłowicz
Autor: Andrzej Hulimka/REPORTER Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Twitterze informacją ze swojego życia. Do tej pory tego nie opowiadała, ale właśnie w sobotę nadarzyła się okazja. Wszystko to ze względu na przypadającą akurat rocznicę powstania Radia Maryja. Będzie zaskoczeni porannym rytuałem byłej posłanki Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz to jedna z najbardziej znanych kobiet w Polsce. Przez lata była posłanką klubu Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Chociaż wiele osób interesuje się jej codziennym życiem, ona raczej się nim nie chwali. Jednak są dni, gdy Krystyna Pawłowicz uchyla rąbka tajemnicy i dzieli się ze swoimi fanami tym, co się u niej dzieje i jak żyje. A sympatyków była posłanka ma niemało. Chętnie dyskutuje z nimi na Twitterze, wymienia poglądy, ale też nieraz zwraca im uwagę, bo jest osobą, która nie kryje się z tym, co myśli. Potrafi nawet upomnieć księdza. Jednak, gdy jest okazja najzwyczajniej w świecie szczerze opisuje to, jak wygląda jej życie.

Poranny rytuał Pawłowicz. Nie uwierzysz, co robi od 6 rano!

Tak stało się w sobotę, a okazją do tego była 29. rocznica powstania Radia Maryja. Urodziny rozgłośni ojca Rydzyka sprawiły, że Krystyna Pawłowicz opowiedział fanom o tym, jak rozpoczyna dzień. Okazuje się, że słucha ona Radia Maryja i to już od samego rana! - 29 lat Radia Maryja @RadioMaryja Tę szkołę wiary i polskości słucham od 6.00 rano - wyjawiła swój poranny rytuał. - SŁUCHAM i WSPIERAM Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości! Szczególnie dziś, gdy trzeba dawać świadectwo i polskiego Kościoła bronić - dodała Pawłowicz.

SPRAWDŹ KONIECZNIE>>>Rydzyk przekazał DRAMATYCZNE wieści. Chodzi o rodzinę. Cios w samo serce!

Kolejny seksskandal. Poseł — homofob przyłapany z nagim mężczyzną. Felieton "Będzie dobrze" Adama Federa, odc.167 [WIDEO]
Najnowsze
KOMENTARZE