Krystyna Pawłowicz dołącza do Wojska Polskiego! Co będzie robić?

2022-05-22 11:55
Krystyna Pawłowicz
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Krystyna Pawłowicz

Krystyna Pawłowicz oznajmiła wszystkim internautom, że dołączyła do polskiego wojska. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zdradziła nawet, jakie stanowisko miałaby zajmować i gdzie miałaby służyć. Krystyna Pawłowicz swój wpis na Twitterze okrasiła wieloma emotikonami takimi jak m.in. miecz, kufel z piwem czy żołnierski hełm. Dziś w Polsce odbywają się pikniki wojskowe. Tak Wojsko Polskie zachęca do wstąpienia w jego szeregi. Krystyna Pawłowicz promuje to po swojemu.

Krystyna Pawłowicz w wojskowym mundurze

Krystyna Pawłowicz oznajmiła wszystkim internautom, że dołączyła do polskiej armii. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego zdradziła nawet, jakie stanowisko miałaby zajmować i gdzie miałaby służyć. Krystyna Pawłowicz swój wpis na Twitterze okrasiła wieloma emotikonami takimi jak m.in. miecz, kufel z piwem czy żołnierski hełm. "Ja już dołączyłam do Wojska Polskiego #WojskoPolskie . A TY ? Będę szefową Mazowieckiej Grupy Specjalnej…Dołącz do nas ! #DolaczDoNas" - napisała na Twitterze Krystyna Pawłowicz. Tak najwyraźniej przyłącza się do akcji promującej pracę i służbę w polskiej armii. Dziś w Polsce odbywają się pikniki wojskowe. W plenerze Wojsko Polskie zachęca do wstąpienia w jego szeregi. Krystyna Pawłowicz promuje to po swojemu, z humorem. Ale czy faktycznie zabawne są emotikony dołączone do wpisu? O ile hełm, czy szable jeszcze mogą być na spokojnie przyjęte, o tyle kufel piwa czy kielich wina już są dyskusyjne. Oczywiście spożywanie alkoholu nie jest w Polsce generalnie zabronione, jednak w takiej raczej promocyjnej prezentacji można było sobie je darować.

Paulina Matysiak – Pieniądze to nie wszystko
Sonda
Czy jesteś "za" obowiązkową służbą wojskową?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE