Kwaśniewska pokazała swą kruszynkę. Fani zapiali z zachwytu. Wow, uroczo!

2021-03-19 6:46
Ola Kwaśniewska
Autor: AKPA

Ola Kwaśniewska nie wywołuje skandali, nie wypowiada kontrowersyjnych osądów, nie epatuje nadmiernie swym prywatnym życiem, a mimo to pozostaje jedną z najbardziej lubianych i popularnych osób publicznych. Córka byłego prezydenta rozpieszcza jednak swoich fanów częstymi wpisami w mediach społecznościowych, w których pokazuje urywki swego życia. Tak było i tym razem. Ola pokazała jedno zdjęcie, które podbiło serca internautów. Widzimy na nim Kwaśniewską wraz z jej ukochaną kruszyną.

Ola Kwaśniewska wie, jak sprawić, by jej fani wręcz piali z zachwytu. Wystarczy jedno urocze zdjęcie, a wszyscy się dosłownie rozpływają. Dokładnie tak samo było i teraz. Na zdjęciu, które córka byłego prezydenta wrzuciła do mediów społecznościowych, widzimy ją samą na tle gór. Towarzyszy jej najukochańsza kruszynka, psinka Lula. „Wyglądam tu jak kartofel incognito, ale patrzcie na Lulunie” - czytamy w opisie zdjęcia. Widać, że Olę i jej pupilkę łączy niesamowita więź, a ona sama traktuje psa jak członka rodziny, dając zwierzęciu całe pokłady miłości. - O wooow ! Ale to jest dobra fota – skomentowała zdjęcie aktorka Marta Wierzbicka. Inni internauci byli równie wylewni. „Dawno nie widziałam tak pięknego zdjęcia”, „Piękne ujęcie”, „Jedno z piękniejszych zdjęć, jakie widziałam”, „Magiczne” - oto garść komentarzy.

NIE PRZEGAP: Kasia Tusk pokazała zdjęcie prosto z sypialni. Nie pomyślała o jednym, „wstyd”

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE