Legendarna SEKSBOMBA wspiera polską partię. Zobacz, kogo wybrała Pamela Anderson [WIDEO]

2019-05-24 10:22 PMar
Pamela Anderson,  1996r.
Autor: AKPA Pamela Anderson, 1996r.

Pamela Anderson w większości plebiscytów w cuglach wygrywa wybory na najseksowniejszą kobietę lat 90. Amerykańska aktorka swoją rolą w serialu "Słoneczny patrol" zawładnęła wówczas umysłami większości mężczyzn na świecie. Jak się okazuje, wśród licznych zainteresowań Anderson znajduje się również... europejska polityka. Legendarna seksbomba postanowiła wesprzeć kilka partii przed wyborami do europarlamentu. Ku zaskoczeniu wielu, aktorka wyróżniła swoim uznaniem jedną z polskich partii. Możecie się mocno zdziwić...

Europarlament to instytucja reprezentująca interesy obywateli Unii Europejskiej. Wybory do niego odbywają się co pięć lat. W tym toku odbędą się one, w większości państw naszego kontynentu, 26 maja. Europejczycy staną przed urnami i przed decyzją: na kogo oddać swój głos? W naszym kraju wyborcy będą mogli wybrać wśród komitetów, które zarejestrowały listy w więcej niż jednym okręgu. Są to: 1 - KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy/ 2 - KW Wiosna Roberta Biedronia/ 3 - KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni/ 4 - KW Prawo i Sprawiedliwość/ 5 - KKW Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, Ruch Sprawiedliwości Społecznej/ 6 - KWW Kukiz'15/ 7 - KWW Polska Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski (listy w 6 okręgach)/ 8 - KW Ruch Prawdziwa Europa - Europa Christi/ 9 - KKW Polexit-Koalicja (listy w 2 okręgach.

Dość nieoczekiwanie w walkę o posady w Brukseli postanowiła włączyć się sama Pamela Anderson, której najwyraźniej nie obca jest polityka w europejskim wydaniu. Aktorka na swoim Twitterze zarekomendowała, jak głosować w Portugalii, Grecji, Danii, Hiszpanii, Francji, Niemczech oraz... Polsce! W jej opinii w naszym kraju wyborcy powinni oddać głos na Partię Razem, której liderem jest Adrian Zandberg.

Pamela Anderson w swoim wpisie zamieściła również odnośniki do partii LIVRE z Portugalii, Actúa z Hiszpanii, Génération.s z Francji, Diem25 z Niemiec, Alternativet z Danii oraz MeRA 25 z Grecji.

Jeden z internautów skomentował żartobliwie, nawiązując do najważniejszej roli Pameli Anderson, czyli ratowniczki C.J. Parker:

Do sprawy odniósł się również lider Razem, Adrian Zandberg:

Najnowsze