Gwiazda DISCO POLO o awarii ścieków w Warszawie: "Jak się grzebie w cudzej "d...." to g.... wypływa"

2019-08-28 21:24 LB
Kim jest Sławomir Świerzyński?
Autor: Fot. wbf Sławomir Świerzyński z Bayer Full

Z awarii ściekowej w Warszawie może się zrobić prawdziwa afera. Trzy tysiące litrów ścieków na sekundę wpływa do Wisły, a politykom i celebrytom puszczają nerwy. Głos w tej śmierdzącej sprawie zabrał także lider zespołu Bayer Full. Padły mocne słowa, których wokalista discopolo może jednak pożałować. Internauci już komentują, że jego wpis w Internecie to większy ściek niż to, co wpływa teraz do Wisły...

Afera wokół awarii oczyszczalni ścieków "Czajka" zatacza coraz szersze kręgi. Śledztwo w tej sprawie wszczęła już prokuratura rejonowa Warszawa Praga-Północ. Będzie prowadzone w kierunku sprowadzenia niebezpieczeństwa dla zdrowia i życia wielu osób. Do Wisły co sekundę wpływa trzy tysiące litrów ścieków, a w sieci aż wrze od komentarzy. Swoją opinię na temat awarii wyraził także lider i wokalista zespołu Bayer Full. Padły wyjątkowo obrzydliwe słowa.

Zobacz też: Już nie musisz TEGO robić przed urlopem za granicą! Co za oszczędność czasu!

- W kwestii awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Jak się grzebie w cudzej "d...." to g.... wypływa. Panie wice prezydencie co z tym zrobisz, może nowa fotka z kochankiem ? - napisał na Twitterze Sławomir Świerzyński.

Oto miasto gwiazd DISCO POLO! Co tu zobaczyć?

 

W ten sposób celebryta nawiązał do odważnego zdjęcia, na którym wiceprezydent Paweł Rabiej i jego chłopak przytulają się do siebie w łóżku. Fotkę na  Instagramie opublikował partner Pawła Rabieja, dziennikarz i podróżnik Michał. Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w sieci, ale niesmaczny komentarz Świerzyńskiego oburzył internautów jeszcze bardziej.

- Twoje wpisy to większy ściek niż to co wpada teraz do Wisły... - pisali zniesmaczeni użytkownicy Twittera.

Najnowsze