Oto, co Magdalena Adamowicz zrobiła z obrączką męża. To niezwykłe [ZDJĘCIA]

2021-01-13 15:47 jot
Magdalena Adamowicz
Autor: Marcin Gadomski/Super Express

Właśnie mijają dwa lata od tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Równo rok temu, o pierwszych niezwykle ciężkich dwunastu miesiącach po śmierci męża, w jednym z programów, opowiadała Magdalena Adamowicz. Europosłanka ujawniła wtedy, co zrobiła z wyjątkową pamiątką po mężu, czyli jego ślubną obrączką. Jej słowa poruszają.

Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz, zmarł w szpitalu po tym, gdy trafił tam w wyniku ataku nożownika, do którego doszło w czasie finału WOŚP. Gdy ludzie cieszyli się w czasie finałowego Światełka do nieba, w tym samym czasie Stefan W. brutalnie zaatakował Adamowicza. Tamten wieczór i dni, które po nim nadeszły, były koszmarem. Szczególnie dla najbliższych tragicznie zmarłego polityka. Od tamtego czasu mijają właśnie dwa lata, to 13 stycznia 2019 miał miejsce tragiczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W pierwszą rocznicę śmierci włodarza Gdańska głos zabrała jego żona Magdalena Adamowicz. Kobieta opowiedział wówczas w jednej z telewizji, jak wyglądała pierwszy rok bez męża, jak wyglądało jej życie. Adamowicz zdobyła się też wtedy na poruszające wyznanie. Wdowa powiedziała, co zrobiła z obrączką po mężu. Okazało się, że Magdalena Adamowicz ma ją zawsze przy sobie, nosi ją w niezwykły sposób. 

SPRAWDŹ>>>Draka! Olejnik nie spodziewała się, że na jaw wyjdzie jej prywatna rozmowa. A jednak...

Wiadomo, co Magdalena Adamowicz zrobiła z obrączką męża. To niezwykłe [ZDJĘCIA]

Magdalena Adamowicz rok temu opowiedziała, co zrobiła z tą wyjątkową pamiątką po mężu, jego ślubną obrączką. Adamowicz nawlekła ją na łańcuszek i nosi na szyi:- Ja ciągle czuję się żoną. Noszę obrączkę. Pawła obrączkę włożyłam na szyję zaraz po śmierci - mówiła w 2020 roku. Faktycznie, na zdjęciach widać, że Magdalena Adamowicz ma na sobie obrączkę, nosi ją na złotym łańcuszku. Adamowiczowie pobrali się 29 maja 1999 roku. 

ZOBACZ>>>Macierewicz rozpętał burzę! Wrze jak nigdy. Sprawa jest poważna

Sedno Sprawy - Adam Niedzielski
Najnowsze
KOMENTARZE