Michał Adamczyk nowym prowadzącym głównego wydania "Wiadomości"

2016-01-17 11:30 katk
Michał Adamczyk
Autor: youtube.pl printscreen Miesięczne wynagrodzenie netto prezentera głównego wydania „Wiadomości" TVP1 Michała Adamczyka wynosi 40,25 tys. zł.

Michał Adamczyk zostanie nowym prowadzącym głównego wydania wiadomości. Wraca do programu po kilku latach przerwy. Przez ostatnie lata prowadził poranne i popołudniowe wydania "Wiadomości", a także "Panoramę Dnia" i program "Godzina po godzinie" w TVP Info. Kim jest Michał Adamczyk?

Michał Adamczyk rozpoczął swoją karierę w latach 90. XX wieku. Pracował wtedy w  telewizji Polonia 1. Potem pracował jako korespondent "Faktów". Kilka lat później przeszedł do TV Puls i tam prowadził "Wydarzenia". Już pod koniec 2001 roku rozpoczął współpracę z Telewizją Polską. Najpierw pracował jako reporter, a następnie jako prezenter "Wiadomości". W 2004 roku został prowadzącym wydania głównego. Potem jego losy cały czas były już związane z TVP. Prowadził programy takie jak: "Teleexpress",  "Panoramę Dnia" i "Godzina po godzinie" w TVP Info. Teraz wraca do wydania głównego "Wiadomości" TVP. Mieliśmy okazję zobaczyć go w nowej roli w sobotnim wydanie programu informacyjnego.

Zobacz: Tajemnice Danuty Holeckiej

Najnowsze