Monika Olejnik jak rusałka. Co za bikini!

2021-07-31 17:30
Monika Olejnik w bikini
Autor: @monikaolejnik_officia/ INSTAGRAM Monika Olejnik w bikini

Monika Olejnik wypoczywa w ciepłych krajach. Gwiazda telewizji znana jest nie tylko z ciętego języka, ale i swoich oryginalnych stylizacji. Monika Olejnik nie zaprzecza, że dba nie tylko o swą sprawność intelektualną, ale i fizyczną. Podczas zagranicznych wakacji dziennikarka nie wyleguje się na leżaku całymi dniami, ale aktywnie spędza czas. Ostatnio chwaliła się zdjęciami robionymi podczas zwiedzania muzeów, a tym razem przyszedł czas na kąpiele w morzu. Na swoim koncie na Instagramie Olejnik pokazuje jak niczym rusałka wynurza się z morskich fal.

Monika Olejnik na wakacjach 2021 wypoczywa w najlepsze. Choć pandemia nie została odwołana, to telewizyjna gwiazda zdecydowała się na zagraniczny wyjazd. Swoimi wakacyjnymi przeżyciami i przygodami dzieli się ze światem za pomocą mediów społecznościowych. Jej fani mogą na bieżąco śledzić losy swojej ulubionej gwiazdy. Wszystko wskazuje na to, że Monika Olejnik nie tylko lubi sama być na fali, ale i nawet na urlopie śledzi bieżące wydarzenia ze świata. W swoim ostatnim wpisie na Instagramie nawiązuje do trwających właśnie igrzysk olimpijskich i sukcesów polskich sportowców. " wolność zawsze na fali! Z okazji sukcesu naszej sztafety na igrzyskach olimpijskich trening biegowy w wodzie" - pisze dziennikarka przy filmiku, na którym widać jak niczym rusałka, nimfa wynurza się z morskich fal. Ale to nie wszystko. Monika Olejnik chwali się, że generalnie sport nie jest jej obcy. Oprócz biegów w wodzie możemy podziwiać smukłe ciało gwiazdy telewizji i na wodzie. Jak to możliwe? Olejnik publikuje filmik, na którym pływa na desce. Co jeszcze pokaże nam Monika Olejnik? Urlop gwiazdy jeszcze trwa, więc z pewnością jeszcze czymś ciekawym zaskoczy swoich fanów i śledzących jej wirtualne konta polityków.

Złota sztafeta na chwilę przed startem - WIDEO z Tokio
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE