Monika Olejnik w skąpym bikini. Widzowie zdębieli. „Co za...”

2021-08-04 11:18
Monika Olejnik
Autor: AKPA Monika Olejnik

Monika Olejnik to jedna z najbardziej wysportowanych dziennikarek w Polsce. Dziennikarka TVN dba o formę jak mało kto. Codzienne ćwiczenia (nawet na wakacjach), zdrowa dieta sprawiają, że mimo tego, że skończyła 65 lat, krzepy mogłaby jej pozazdrościć niejedna młódka. Ale w telewizji nie wszystko widać. Jak więc Monika Olejnik prezentuje się w bikini? Na ten widok jej widzowie zdębieli!

Ciężko uwierzyć, że Monika Olejnik w ubiegłym miesiącu skończyła 65 lat. Lata mijają, a ona – zawsze elegancka i stylowa – niezmiennie wbija szpile w naszych polityków swymi celnymi pytaniami. Ale każdy czasem ma wakacje. Na urlopie wiadomo – ciuchy jak z „Kropki nad i” nie zdadzą egzaminu. Olejnik właśnie udostępniła na swoim Instagramie zdjęcia z Korsyki. Widzimy na nich pluskających się w morskich falach gwiazdę TVN24. Odziana jest w czerwony strój niczym ze „Słonecznego Patrolu”, oraz wycięte bikini. Jak na ten widok zareagowali jej fani, którzy są w dużej mierze widzami „Kropki nad i”? Otóż zareagowali… zdziwieniem. W pozytywnym tego słowa znaczeniu. „Pięknie Pani wygląda!”, „Co za figura”, „Ciało nastolatki”, „Czad!”, „Pozazdrościć” - czytamy w komentarzach. I co znamienne, ciężko we wpisach internautów doszukać się hejtu. Cóż, wygląda na to, że Monika Olejnik oczarowała swą figurą Instagram.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE