Wszyscy patrzyli na Olejnik i jej młodszego partnera. Co oni zrobili?!

2021-08-01 6:34
Monika Olejnik
Autor: AKPA

Monika Olejnik od 1996 roku jest w związku z dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim. Mimo dzielącej ich różnicy wieku (15 lat), wydają się być zgodną i kochającą parą. Gwiazda TVN rzadko jednak mówi o swym ukochanym. Zrobiła jednak wyjątek i zdradziła zabawną anegdotkę. Cóż, ludzie na ulicy musieli być w niezłym szoku, widząc Olejnik i jej partnera.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski to niezwykle stylowa para. Nic dziwnego, że gdy jakiś czas temu dziennikarka TVN udzielała wywiadu, dziennikarka zapytała ją o zamiłowanie do mody i inspiracje. - Dla mnie fascynujące i inspirujące są Włochy: architektura, ludzie na ulicy, przyroda, energia, jedzenie, światło i zapachy w różnych miejscach. Od Parku Narodowego Cinque Terre po Florencję, Neapol, Mediolan, Rzym, ale też Syrakuzy, Materę – Europejską Stolicę Kultury 2019 czy ukochaną Pietrasantę – miasteczko artystów, gdzie jest mnóstwo galerii sztuki – odpowiedziała w rozmowie z Vivą Olejnik. Następnie została zapytana, czy ubiera także swego partnera Tomasza. Odpowiedź zwala z nóg. Ależ to musiał być widok. Przechodnie na ulicy zapewne osłupieli. - Tylko doradzam. Ma dobry gust i czasami sam sobie projektuje. Dawno temu, kiedy się poznaliśmy, miał rudą zamszową kurtkomarynarkę. Pamiętam, że pojechałam wtedy do Londynu i w jakimś sklepie znalazłam podobną rudą zamszową kurtkę. Nosiliśmy je razem, niemal identyczne. To było zabawne – opowiedziała Olejnik. Więcej szczegółów z prywatnego życia dziennikarka zdradzić nie chciała. - Nasze życie zostawiamy dla siebie, a nie dla mediów i jesteśmy w tym konsekwentni – odparła tajemniczo.

Tak ćwiczy Monika Olejnik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE