Partner Moniki Olejnik to ciacho! Jest młodszy o 15 lat. Szczęściara!

2021-05-15 6:40 cha
Monika Olejnik
Autor: AKPA

Monika Olejnik to prawdziwa szczęściara! Nie dość, że odnosi sukcesy w życiu zawodowym, to jeszcze wiedzie jej się w miłości. Od lat prowadząca program „Kropka nad i” pozostaje w związku z dziennikarzem sportowym Tomaszem Ziółkowskim. Partner Olejnik jest o 15 lat młodszy i… bardzo przystojny. Tomasz Ziółkowski to prawdziwe ciacho! Para nie obnosi się swym uczuciem nadmiernie, ale wielokrotnie zakochanych mogliśmy oglądać na ściankach, czy bankietach.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski tworzą parę od 1996 roku, czyli już od 25 lat. Staż godny pozazdroszczenia – nie ma co ukrywać. Ale początki nie były łatwe. Na początku ich związek wzbudzał nie lada sensację ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, która wynosi 15 lat. "Jedni uważali, że dla Ziółkowskiego Olejnik będzie trampoliną do dalszej kariery i przepustką do wielkiego świata. Inni przestrzegali go, by dał sobie spokój, bo i tak nic z tego nie będzie, a ona złamie mu serce" – donosiło „Życie na Gorąco". - Koledzy radzili Tomaszowi: daj sobie spokój, to nie jest kobieta dla ciebie, nie masz u niej szans. O nim natomiast mówiono, że lubi bywać na salonach, że czuje się jak ryba w wodzie wśród celebrytów i chce zrobić karierę dzięki znajomościom Olejnik. Monika i Tomasz konsekwentnie nie reagowali na plotki – mówił z kolei znajomy pary, cytowany przez portal plejada.pl. A jednak, wbrew nieprzychylnym komentarzom, są parą do dziś. Dziennikarka wręcz promienieje u boku partnera. Ponoć wigor Olejnik zawdzięcza właśnie Ziółkowskiemu. Łączy ich pasja do sportu. Oboje przywiązują olbrzymią uwagę do kondycji. Razem lubią też uprawiać sport – na przykład bieganie.

NIE PRZEGAP: W sieci pojawił się prywatny filmik z Moniką Olejnik. Co ona wyprawia? Nie do wiary, że ma 64 lata

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Śmiszek: Morawiecki popełnił największą zbrodnię urzędniczą
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze