Najman na celowniku Czarzastego! Dojdzie do WALKI STULECIA?

2020-11-20 12:34 dnr
Włodzimierz Czarzasty w Radiu Plus
Autor: Radio Plus Włodzimierz Czarzasty w Radiu Plus

Włodzimierz Czarzasty stanąłby do walki z Marcinem Najmanem! "Jestem w stanie wygrać z każdym", mówi reporterowi Radia ZET polityk, który ostatnio zyskał status gwiazdora wagi ciężkiej. Wszystko po doniesieniach policji o uszkodzeniu ciała funkcjonariusza, do którego miało dojść podczas przepychanki pod Sejmem.

Kiedyś autor niechlubnej ustawy medialnej SLD, dziś wojownik porównywany do Chucka Norrisa i Terminatora. Włodzimierz Czarzasty urósł do rangi gwiazdy memów i nośnych dowcipów o pokrętnych tłumaczeniach policji dotyczących tłumienia ostatnich demonstracji. 

Wszystko zaczęło się od sprzeczki z policją, w którą polityk SLD wdał się we środę wieczór. Podczas próby przedostania się przez kordon osłaniający Sejm od ulicy, pomiędzy nim a funkcjonariuszami doszło do użycia przemocy fizycznej. Czarzasty miał pchnąć jednego z interweniujących policjantów na hak radiowozu, co skończyło się zerwaniem mięśnia czworogłowego uda policjanta. 

Polityk w sile wieku i PR-u, z dystansem odnosi się do sławy. Zapytany przez dziennikarza Radia ZET, czy podjąłby się walki z byłym bokserem a obecnym ekspertem TVP Info Marcinem Najmanem, ten odpowiada, że "jest w stanie wygrać z każdym". 

ZOBACZ TEŻ:

Czarzasty zapewnia: Nie pobiłem policjanta

Strajk Kobiet. Zamieszanie z Czarzastym. Lewica alarmuje, że wicemarszałek został pobity [WIDEO]

Lewica alarmuje: Czarzasty pobity. Sprawę wyjaśnia marszałek Sejmu
Najnowsze
KOMENTARZE