Najpierw Kaczyński, a teraz premier! Gowin atakuje Morawieckiego

2022-01-28 11:54
Morawiecki, Gowin
Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS, SUPER EXPRESS Morawiecki, Gowin

Jarosław Gowin po chorobie zapowiedział powrót do polskiej polityki i przy okazji zaatakował Jarosława Kaczyńskiego. Jego zdaniem, szef Prawa i Sprawiedliwości cały czas nie może się pogodzić z faktem, że tzw. wybory kopertowe nie doszły do skutku i zamierza się zemścić na szefie Porozumienia. Teraz Jarosław Gowin nie zostawił suchej nitki na Mateuszu Morawieckim.

Jarosław Gowin jakiś czas temu wycofał się z polskiej polityki. Stało się to po tym, jak trafił do szpitala. Według doniesień medialnych, szef Porozumienia walczył z depresją, a pod koniec stycznia sam potwierdził, że cierpiał na tę chorobę. Teraz jednak postanowił wrócić i jak - zapewnia - nigdy nie był silny jak obecnie. - Za mną są ciężkie chwile oraz choroba, którą pokonałem. Depresja może doprowadzić do tragedii. Nie wolno się bać o niej mówić. Bardzo dziękuję lekarzom i przyjaciołom, którzy byli ze mną w trudnych chwilach. Wróciłem tak silny, jak nigdy nie byłem! - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Gowin na swoim profilu na Facebooku najpierw zaatakował Jarosława Kaczyńskiego, a teraz nie zostawił suchej nitki na premierze Mateuszu Morawieckim. - Obecna sytuacja pandemiczna, gospodarcza oraz polityczna pokazuje wyjątkową słabość premiera. Mateusz Morawiecki postanowił, że swoje działania woli podporządkować po pierwsze czynnikom PRowym, a po drugie jednemu obywatelowi - wiadomo któremu... Oby w przyszłości naszym krajem rządzili ludzie posiadający więcej odwagi oraz niezależnego myślenia - napisał były wicepremier.

Express Biedrzyckiej - Jan Strzeżek: Gowin ruszy z kopyta od nowego roku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE