Niespodziewany gość odwiedził Martę Kaczyńską. Na zdjęciach wszystko widać

2021-06-18 9:09
Marta Kaczyńska
Autor: Marcin Gadomski/SUPER EXPRESS Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska niemal w ogóle nie udziela wywiadów, a jej opinie możemy poznać tylko dzięki poniedziałkowym tekstom w tygodniku "Sieci". Bratanica Jarosława Kaczyńskiego udziela się natomiast na Instagramie oraz na Facebooku, gdzie wrzuca zdjęcia oraz umieszcza linki. Jej najnowszy post z pewnością wszystkich zaskoczy.

Marta Kaczyńska tym razem pokazała niecodzienne zdjęcie... dzięcioła. Kolorowy ptak przysiadł przy jej oknie, a bratanica Jarosława Kaczyńskiego zdążyła mu nawet zrobić zdjęcia. Dwa z nich opublikowała na swoim profilu na Instagramie. - Niespodziewany gość - podpisała Marta Kaczyńska. Córka Lecha i Marii Kaczyńskich na swoim profilu na Instagramie zazwyczaj umieszcza zdjęcia związane z przyrodą oraz morskimi krajobrazami. Z kolei na Facebooku Marty Kaczyńskiej można znaleźć wiele artykułów, które bezpośrednio odnoszą się do polskiej polityki. Bratanica prezesa Prawa i Sprawiedliwości pisze również felietony do tygodnika "Sieci". Można je znaleźć w każdym poniedziałkowym wydaniu gazety. W wolnych chwilach prawniczka lubi się relaksować. Sprawdźcie, jak od pracy odpoczywa Marta Kaczyńska. 

Tak mieszka Marta Kaczyńska. Stylowe wnętrza, eleganckie dodatki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze