Obłędna stylizacja Renaty Beger. To COŚ znowu jest w jej oczach [ZDJĘCIA]

2020-09-16 9:52 ZPL
Renata Beger
Autor: Bartosz Krupa/East News Renata Beger 2017r. Kiedyś jej znakiem rozpoznawczym był długi warkocz, dziś nie ma po nim śladu

Kilka tysięcy uczestników, zdecydowane hasła i atak na Jarosława Kaczyńskiego - tak wyglądał środowy protest rolników przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości. Wśród protestujących nie zabrakło Renaty Beger, byłej posłanki Samoobrony, która szybko przyciągnęła uwagę większości uczestników swoją stylizacją.

Protest rolników w Warszawie szybko przerodził się w antyrządową manifestację. Uczestnicy zdecydowanie sprzeciwiają się tzw. piątce Kaczyńskiego, czyli nowelizacji ustawy o ochronie praw zwierząt. Co ciekawe, w proteście wzięła udział Renata Beger. - Panie prezesie przyszliśmy tuta po to, żeby powiedzieć, że jest pan człowiekiem zmanipulowanym przez organizacji pseudo ekologiczne, które powołały sobie inspektorów - grzmiała była posłanka Samoobrony. - Pan Jarosław Kaczyński, z młodymi ludźmi, którzy nigdy nie byli w gospodarstwie i nie dotykali tam zwierząt, wymyślili sobie ustawę, która ma zakazać uboju rytualnego - przekonywała Beger.

Internauci szybko zauważyli, że była posłanka wyglądała niezwykle atrakcyjnie. Polityk miała na sobie białe spodnie, niebieską koszulę oraz okulary przeciwsłoneczne.

Czytaj: Ostry atak Ziemkiewicza na Kaczyńskiego. Zadał szokujące pytanie

Sedno Sprawy - Radosław Fogiel

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze