Okropne plotki o Beacie Szydło! Dla polityka nie ma nic gorszego [WIDEO]

2020-02-29 3:12 Piotr Lekszycki, Kamil Szewczyk
Szydło się poddała
Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Szydło się poddała

Od wielkiego zwycięstwa Beaty Szydło w wyborach do Parlamentu Europejskiego minęło już ponad dziewięć miesięcy. Była premier zdobyła wówczas grubo ponad pół miniona głosów, deklasując konkurencję. Wydawało się, że Szydło ma przed sobą wielka karierę w Brukseli. Jej znajomi z Europarlamentu donoszą jednak, że była szefowa polskiego rządu ma tam problemy. Między innymi o tym w programie "Politycy od kuchni" mówił Robert Biedroń.

Jeszcze w grudniu europoseł PiS Karol Karski - także w programie "Politycy od kuchni" - mówił, że Szydło "ma wiele różnych kontaktów" i widać, że w Brukseli jest osobą rozpoznawalną" (WIĘCEJ O TYM TUTAJ). Inaczej sprawę widzi Robert Biedroń. Jego słowa najpewniej potwornie zabolą Szydło. W końcu dla polityka nie ma nic gorszego od bycia nieznanym. 

Przepędzili polityków i zaczęli rządzić sami. W którym mieście taka heca?

ZOBACZ, CO O SZYDŁO POWIEDZIAŁ ROBERT BIEDROŃ W PROGRAMIE "POLITYCY OD KUCHNI"

Politycy od Kuchni - Robert Biedroń

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okropne plotki o byłej premier. Zdaniem Biedronia Szydło "nie odnalazła się" w Europie. - Tutaj (w Polsce - red.) bryluje, pokazuje swoją siłę, wrzeszczy, a w Parlamencie Europejskim jest szarą myszką - stwierdził kandydat na prezydenta RP. To nie koniec ataku na byłą premier. - Jak pan zapyta na korytarzach w Brukseli o Beatę Szydło, to wszyscy mówią: "what?" - powiedział Piotrowi Lekszyckiemu i Kamilowi Szewczykowi Biedroń.

Najnowsze