Piękna dziennikarka TVN wyśmiewa Borysa Budkę! Wstydliwa sprawa. Jest awantura!

2021-06-14 7:57
Wybory w Rzeszowie. Borys Budka
Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/ SUPER EXPRESS Wybory w Rzeszowie. Borys Budka

Borys Budka się doigrał. Wydawało się, że po pewnym zwycięstwie Konrada Fijołka w wyborach w Rzeszowie lider PO też trochę ugra dla siebie. W końcu kandydat opozycji zmiażdżył konkurentkę z PiS. Borys Budka jednak zamiast cieszyć się z sukcesu, musi zmagać się z falą drwin. Nawet piękna dziennikarka TVN wyśmiewa Borysa Budkę! To mocno wstydliwa sprawa dla szefa Platformy Obywatelskiej. W takich sytuacjach ludzie często myślą o tym, jak zapaść się pod ziemię. Co napisała Agata Adamek z TVN o Borysie Budce? Na Twitterze zrobiła się awantura!

Borys Budka po wyborach w Rzeszowie sprawiał wrażenie szczęśliwego. Lider Platformy Obywatelskiej najwyraźniej uznał, że w takiej pięknej dla opozycji chwili musi być przy Konradzie Fijołku. Borysowi Budce nie wystarczyły ciepłe słowa i gratulacje na Twitterze. Nagle szef PO pojawił się w Rzeszowie. Zrobił sobie nawet fotkę z Konradem Fijołkiem (TU ZOBACZYSZ RELACJĘ Z WYBORÓW W RZESZOWIE). - Prosto z Rzeszowa. Zmęczony, ale szczęśliwy Konrad Fijołek - podpisał zdjęcie Borys Budka. Obecność szefa największej partii opozycyjnej nie uszła uwadze pięknej dziennikarce TVN - Agacie Adamek. Jej słowa postawiły lidera PO w bardzo kłopotliwej sytuacji. - Konrad Fijołek mówi, że nie brakuje mu dziś tu obecności liderów opozycji, bo to zwycięstwo rzeszowian. Kilka minut później… pojawia się nagle szef PO. Przyjechał nie proszony. Popozował na ściance z nazwiskiem kandydata. Entuzjazmu sztabowców nie wzbudził - relacjonowała na Twitterze popularna reporterka TVN24. 

ZOBACZ TAKŻE: Oficjalne wyniki wyborów w Rzeszowie. Prawdziwy pogrom! Konrad Fijołek miażdży konkurentów

Co ciekawe za ten atak na Borysa Budka Agacie Adamek oberwało się od części internautów. Na Twitterze zrobiła się awantura!- Po co pani to robi, każdy z liderów mógł się tam wybrać. Pogratulować i podziękować kandydatowi. Niedziela sprzyjała. Pani obiektywizm jest porażający - ocenił jeden z użytkowników serwisu. Piękna dziennikarka TVN postanowiła mu spokojnie odpowiedzieć. - Relacja z miejsca wydarzenia. Byłam i widziałam. Jestem od relacjonowania. Tyle - wytłumaczyła. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze