Pilny apel Aleksandry Kwaśniewskiej. Sprawa jest poważna

2021-10-29 10:17
Aleksandra Kwaśniewska
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska może pochwalić się nie tylko oszałamiającą urodą, ale także sukcesami zawodowymi. Córka pierwszej pary zdobyła dzięki nim spore rzesze fanów, do których teraz zwróciła się z pilnym apelem. Sprawa jest bardzo poważna.

Aleksandra Kwaśniewska w swoich mediach społecznościowych najczęściej pokazuje zabawne posty, które uchylają rąbka tajemnicy z jej życia prywatnego, jednak zdarzają się wyjątki. Zdarza się, że córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich zamieszcza treści dotyczące poważnych tematów, jak świadoma bezdzietność czy nowotwory piersi. - Kochane Kobiety, jak zapewne doskonale wiecie, październik to miesiąc świadomości raka piersi. Wierzę, że pamiętacie o corocznym badaniu USG. P r a w d a? - napisała w jednym z ostatnich postów. Teraz postanowiła zwrócić się do fanek z apelem. - Pytacie mnie, czy faktycznie potrzebne jest coroczne badanie USG jeśli robicie regularnie samobadanie piersi. No tak, jet konieczne. Myślę, że każdy lekarz się ze mną zgodzi, gdyż wiem to od lekarzy, że są zmiany , których same sobie nie wymacacie. Są zmiany, które zobaczy dopiero ultrasonograf - mówiła Aleksandra Kwaśniewska na swoim InstaStroy. Dała też cenną radę dla wszystkich pań, które mogą się stresować wizytą na badaniu.- Sugerowałabym, żebyście podeszły do niego po prostu w taki sposób, że idziecie się utwierdzić, że wszystko jest dobrze i nie bały się tego badania, ponieważ po pierwsze jest ogromna szansa, ze naprawdę wszystko jest dobrze. A po drugie, jeśli nawet coś się pojawiło w międzyczasie, jakaś zmiana, to najprawdopodobniej dzięki temu, że badacie się regularnie jest na tyle mała, że jest całkowicie uleczalna - stwierdziła dziennikarka.

Sprawdź: Koszmar Rydzyka w dniu imienin! Zakonnikowi poleją się łzy

NIE PRZEGAP TEŻ TEGO: W tych zawodach trzeba bez pasji nic się nie uda. Tylko Polacy mogą wziąć udział

W naszej galerii możesz zobaczyć, jakimi nogami może pochwalić Aleksandra Kwaśniewska.

Sonda
Chodzisz regularnie na badania profilaktyczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE