Jolanta Kwaśniewska przyłapana z mężem w takiej chwili! Na widok zdjęcia można się zarumienić

2021-06-04 14:32
Jolanta Kwaśniewska
Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Jolanta Kwaśniewska, 2016r.

Jolanta Kwaśniewska znana jest ze swojego gustu i nienagannych manier. Pierwsza dama dla wielu jest ikoną stylu oraz wzorem do naśladowania jeśli chodzi o etykietę. Ciężko przyłapać ja na jakiejkolwiek wpadce. Nadal też zachwyca urodą – 3 czerwca 2021 roku skończyła już 66 lat. Aż trudno uwierzyć! Na jej twarzy w ogóle nie widać upływającego czasu. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak Jolanta Kwaśniewska świętowała ten wyjątkowy dzień. Uchwycono ją z mężem w szczególnej chwili! Można się zarumienić.

Jolanta Kwaśniewska nie sprawuje urzędu pierwszej damy już od 16 lat, jednak nadal cieszy się ogromną  sympatią Polaków. Sprawdziliśmy to w naszym sondażu, z którego wynika, że aż 51% badanych uważa ją za najlepszą pierwszą damę RP (więcej na ten temat możesz dowiedzieć się tutaj). Nic więc dziwnego, że nadal z wielkim zainteresowaniem śledzą, co porabia. Jej córka, Aleksandra Kwaśniewska, postanowiła zdradzić co nieco na swoim Instagramie, publikując serię InstaStories z dnia urodzin mamy. 3 czerwca Jolanta Kwaśniewska kończyła 66 lat, co w szczególny sposób postanowił uczcić były prezydent. Aleksander Kwaśniewski własnoręcznie przygotował dla jubilatki prezent. Na podziękowanie nie musiał długo czekać! Wszystko uwieczniono na zdjęciu.

Nie przegap: Młoda Jolanta Kwaśniewska była prawdziwą żyletą. Petarda! Mamy zdjęcie

Jolanta Kwaśniewska przyłapana!

Aleksandra Kwaśniewska postanowiła pokazać, co jej tata przygotował na urodziny Jolanty Kwaśniewskiej. Okazało się, ze były prezydent udał się do sklepu, kupił niezbędne składniki i sam ugotował makaron z grzybami shitake. Córka pary prezydenckiej pokazała zdjęcie dania, które wygląda wyjątkowo imponująco, niczym danie z profesjonalnej restauracji. Trzeba przyznać, że Aleksander Kwaśniewski bardzo się postarał nie tylko o smak, ale też powalający wygląd swojej potrawy!

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska ujawniła intymny sekret swojego małżeństwa. Tylko pozazdrościć!

Na zdjęciu, jakie udostępniła Aleksandra Kwaśniewska widać, ze jej mama musiała być zachwycona prezentem. Siedząc nad miską pełną makaronu złożyła siarczystego całusa tuż obok ust męża, który nie spuszczał oka z obiektywu. To wyjątkowo rzadkie ujęcie! Nie często mamy okazję widzieć, jak para prezydencka wymienia czułości. Od samego patrzenia można dostać rumieńców! Widać, że parę nadal łączy wyjątkowe uczucie.

Jolanta Kwaśniewska świętuje urodziny
Autor: INSTAGRAM Jolanta Kwaśniewska świętuje urodziny
Dziś 66 lat kończy Jolanta Kwaśniewska
Autor: GRAFIKA SE Jerzy Kaczmarczyk
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE