Ale IMPREZA! Uczestnik spotkania: PILIŚMY za koniec Schetyny [MAMY ZDJĘCIA i WIDEO]

2019-10-24 15:35
Piliśmy za koniec Schetyny
Autor: Nemo Piliśmy za koniec Schetyny

Kiedy kota nie ma, myszy harcują! Podczas gdy lider PO Grzegorz Schetyna (56 l.) był w Strasburgu, politycy z jego ugrupowania bawili się na zamkniętej imprezie w jednym z warszawskich lokali. Atmosfera spotkania? - Dominowała manifestacja poparcia dla odejścia obecnego szefa PO z funkcji – mówi nam ważny polityk PO. - To była polityczna stypa Grzegorza Schetyny – zaznacza inny uczestnik imprezy.

Środa, późny wieczór, modna włoska restauracja w centrum Warszawy. Wejść można tylko po potwierdzeniu nazwiska na liście uczestników. Powoli schodzą się politycy PO, także osoby związane z tym środowiskiem. Oficjalnym organizatorem jest Stanisław Gawłowski (51 l.), nowo wybrany senator PO. Chce podziękować za wsparcie w ostatnich miesiącach, ale goście szybko przechodzą na bieżące tematy polityczne. Główny to odejście Schetyny z funkcji szefa partii.

- Nie wiem, o czym tam sobie w podstolikach różne osoby ze sobą rozmawiały – ucina Gawłowski, kiedy pytamy go, czy omawiano koniec Schetyny jako przywódcy. Ale nieoficjalnie uczestnicy imprezy opowiadają nam, że atmosfera była mocno „antySchetynowa”.
- Krążyły żarty w stylu „Schetyna jest jak Balcerowicz, a dlaczego? Bo musi odejść!” - śmieje się jeden z nich. A obecny na spotkaniu wiceszef Borys Budka (41 l.), który ma chrapkę na zastąpienie Schetyny, był przez wszystkich witany z ogromnym entuzjazmem.
- Rozmawialiśmy głównie o odejściu Schetyny. To była taka polityczna stypa po nim – dodaje inny nasz rozmówca.
– Miłe spotkanie towarzyskie przy lampce wina – komentuje nam z kolei Borys Budka.
Impreza zakończyła się o godz. 23. - Do lidera PO, który w tym czasie był w Strasburgu, dotarła już atmosfera naszego środowego spotkania. Z tego co wiemy, Grzegorz nie był zadowolony... - uśmiechają się nasi rozmówcy.

ZOBACZ TEŻ: WPADKA Dudy w mediach Rydzyka! Wyszło bardzo zabawni

Mężczyzna i hormony. SPRAWDŹ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE