Poseł Kukiz'15 wziął ślub z piękną Justyną. Kukiz spóźnił się na wesele... 24 godziny.

2020-09-06 8:01
Justyna Kartaszyńska i Paweł Szramka
Autor: Justyna Kartaszyńska/Instagram Poseł Kukiz'15 wziął ślub

Paweł Szramka (31 l.) z Koalicji Polskiej - Polskiego Stronnictwa Ludowego i Kukiz15, zmienił stan cywilny. Poseł ożenił się z piękną Justyną Kartaszyńską (31 l.), modelką i byłą pracownicą biura poselskiego Stanisława Tyszki. Na ślubie i weselu miał bawić się Paweł Kukiz. Niestety spóźnił się na impreże o... całą dobę.

- Wracam właśnie ze ślubu i wesela Justyny Kartaszyńskiej i naszego posła Pawła Szramki. Pod Toruniem. Turzno, Pałac Romantyczny, przepiękna miejscówka (ok. 400 km od mojego domu). Niestety, na miejscu okazało się, że uroczystość odbyła się ... wczoraj. Wbite do łba miałem, że wesela odbywają się w sobotę (ewentualnie-na Śląsku Opolskim -w środku tygodnia). Kolejna w życiu nauczka i kolejna lekcja, że należy czytać (nawet zaproszenia) z uwagą i zrozumieniem. Szczęść Boże Młodej Parze!!! - napisał Paweł Kukiz na Facebooku.

Co ciekawe, Justyna Kartaszyńska zbierała na ślub sprzedając swoje używane ubrania. - Zbieram, na ślub pozbywam się rzeczy, które kiedyś kupiłam, ale okazały się za małe, za duże lub za rzadko je nosiłam i nie ma sensu ich dalej trzymać. Może Wy lepiej na nich skorzystacie. Zapraszam do oglądania - napisała na profilu vinted.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE