Poseł-rekordzista Guinnessa rzuca Polakom wyzwanie. Ktoś go ogra?

2019-01-08 20:11 AKA
Piotr Misiło
Autor: Piotr Grzybowski Piotr Misiło

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce już w najbliższą niedzielę. Tymczasem znani politycy, artyści i sportowcy ochoczo wystawiają na aukcje bliskie ich sercu przedmioty, nierzadko przedmiotem licytacji jest również spotkanie z nimi samymi. Nietypową aukcję na WOŚP przyszykował również poseł Piotr Misiło, ofiarując… mecz w squasha. Temu, kto wygra może być ciężko w starciu z politykiem. Jest on bowiem rekordzistą Guinnessa w tej dziedzinie!

- Aby wygrać trzeba grać! - zachęca poseł, który w 2015 roku pobił rekord Guinnessa w liczbie rozegranych meczów z rzędu. W sumie grał przez 17 godzin! - To było bardzo przyjemne wyzwanie. Kiedy wymyśliliśmy to wraz z przyjaciółmi ze Szczecina, wydawało się pewnym szaleństwem – wspominał nam jakiś czas temu. Zwycięzca licytacji będzie mógł wybrać miejsce gry – dowolne miasto w Polsce, w którym znajduje się kort do squasha.

A co z tymi, którzy ze sportem nie są za pan brat? Dla nich polityk Koalicji Obywatelskiej również przyszykował ciekawą licytację. Można w niej wygrać wycieczkę do Sejmu i obiad w towarzystwie posła. Oczywiście w restauracji sejmowej.

Na licytacjach WOŚP można wylicytować też takie fanty jak sukienka prezydentowej Agaty Dudy, czy lot szybowcem z Robertem Biedroniem.

Niedzielny finał będzie już 27. Pieniądze ze zbiórek zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Najnowsze