Polityk PiS zobaczyła koszulkę Wójcika z Ani Mru Mru i zmieszała go z błotem! O co chodzi?

2021-11-28 17:43
Marcin Wójcik rozgniewał posłankę PiS
Autor: Instagram Marcin Wójcik rozgniewał posłankę PiS

Marcin Wójcik od lat bawi miliony Polaków. Jako członek kabaretu ANi Mru Mru wielokrotnie pokazał, ze ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Ostatnio na Instagramie pokazał swoją nową koszulkę, która bardzo nie spodobała się radnej PiS... Padły bardzo mocno słowa.

Marcin Wójcik nie raz żartował z polityków i aktualnej sytuacji w kraju w swoich skeczach. Na swoim profilu na Instagramie zaś postanowił pochwalić się nową, czarną koszulką z nadrukowanymi ośmioma gwiazdkami. "Nowa koszulka treningowa" - napisał w swoim poście. Odzew okazał się ogromny, jednak zapewne nie koniecznie o takie komentarze chodziło kabareciarzowi... Fala krytyki była tak duża, że Marcin Wójcik postanowił wyłączyć możliwość komentowania jego zdjęcia. To nie powstrzymało jednak Małgorzaty Jacyny-Witt, radnej PiS, przed dobitnym wyrażeniem swojej opinii. Stworzyła obszerny post na Facebooku, w którym miesza kabareciarza z błotem. - Nikt, kto ma odrobinę oleju w głowie, zero kompleksów i dużo klasy - na występy takich 'artystów' nie powinien chodzić. To przedstawiciele nie kultury, a kuwety. Ich nazwiska ulegną zapomnieniu, w przeciwieństwie do tak kultowych i wybitnych postaci jak Wiesław Gołas, Jan Kobuszewski, Wiesław Michnikowski, Kalina Jędrusik i inni - napisała. Przy okazji zaproponowała, jakie konkretne sztuki powinny być wystawiane w danych teatrach oraz wyraziła potrzebę stworzenia narodowych regionalnych fundacji, które miałyby wspierać finansowo wydarzenia artystyczne w naszym kraju.

Sprawdź: Awantura w TVP! Polityk opozycji nie wytrzymał, naprawdę to zrobił

W naszej galerii możesz zobaczyć najpopularniejszych Januszy polskiej polityki!

Sonda
Zgadzasz się z Małgorzatą Jacyną-Witt?
Urodzinowy koncert Super Expressu - GOLEC uORKIESTRA & GROMEE
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE