Prezydent Duda poleci na Igrzyska! Zaskakujące doniesienia

2021-07-21 7:49
Tak się zmieniał Andrzej Duda. Prezydent ma urodziny!
Autor: Łukasz Gągulski

Prezydent Andrzej Duda wybiera się do Japonii na otwarcie Igrzysk Olimpijskich. Jak się okazuje przerwie swój wypoczynek w Juracie, by brać udział w sportowej uroczystości. Lot ma się odbyć w środę. Informację o wzięciu udziału w ceremonii otwarcia Igrzysk przez prezydenta podał w najnowszym wydaniu "Fakt" oraz podała PAP.

Od kilku dni prezydent Andrzej Duda wraz z pierwszą damą, Agatą Dudą, spędzał czas w Juracie. Tam w ośrodku prezydenckim małżonkowie wypoczywali korzystając z uroków miejsce. Zostali nawet przyłapani na spacerze ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ. Jednak, jak podaje "Fakt" prezydent ma zamiar przerwać urlop i wybrać się do Japonii. Po co? Andrzej Duda, jak donosi gazeta, planuje wziąć udział w uroczystym otwarciu Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Gazeta ustaliła, że polski prezydent został zaproszony na ceremonię otwarcia i potwierdził przybycie. Doniesień tabloidu nie potwierdził nikt z kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy, ale zdaniem gazety we wtorek po południu nazwisko prezydenta widniało na liście pasażerów udających się w środę do Japonii. Jednak, co warto zauważyć, PAP także podał, że prezydent Duda potwierdził przybycie do Tokio na ceremonię rozpoczęcia Igrzysk.

Przypomnijmy, że uroczyste otwarcie Igrzysk Olimpijskich już w piątek 23 lipca. Wiadomo, że na trybunach nie będzie publiczności, a organizatorzy zdecydowali, że ceremonię obejrzą tylko i wyłącznie zaproszeni goście, wszystko to ze względów sytuacji pandemicznej. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 20:00 czasu lokalnego, czyli o godzinie 13:00 w Polsce.

Marta Lempart gwiazdą festiwalu. Będzie się otwierać przed Dorotą Wellman

Prezydent Andrzej Duda na Rynku Głównym w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE