Wybory 2020. Przełomowy moment w życiu Małgorzaty Trzaskowskiej: „Zapadła martwa cisza...” [WYWIAD]

2020-07-09 5:00 Kamil Szewczyk
Trzaskowska chce wygrać
Autor: FACEBOOK Trzaskowska chce wygrać

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata Koalicji Obywatelskiej w rozmowie z „Super Expressem” wyjawia m.in. czy Rafał Trzaskowski radził się i dyskutował z nią o swoim starcie w wyborach prezydenckich! W pierwszej części rozmowy zdradza także, jak ocenia szanse męża w zbliżającej się drugiej turze! A już wkrótce druga część wywiadu tylko na se.pl!

Małgorzata Trzaskowska mocno zaangażowała się w kampanię swojego męża, kandydata KO w wyborach, Rafała Trzaskowskiego. Jak ocenia jego szanse w wyborach? Czy kandydat KO wygra w drugiej turze z Andrzejem Dudą?
- Uważam, że to jest bardzo realne. Rafał może wygrać, wskazują na to rosnące sondaże, ale przede wszystkim ten entuzjazm i energia którą widzę na spotkaniach w całej Polsce. Tak, jakby ludzie się obudzili, uwierzyli w zwycięstwo, ale przede wszystkim zobaczyli, co z naszym krajem wyprawia PiS. Jak naprawdę traktuje nasze prawa. Jaka pod ich rządami będzie przyszłość naszych dzieci. Myślę, że wiele osób, tak jak ja, wierzy w Rafała i mu ufa. Dlatego Rafał wygra – opowiada w rozmowie z „Super Expressem” Małgorzata Trzaskowska.

ZOBACZ TAKŻE: Rafał Trzaskowski z poparciem Leppera. Obiecał miliony dla Podkarpacia

Czy Rafał Trzaskowski omawiał z żoną start w wyborach? Radził się, dyskutował? - Tak oczywiście. Decyzje podjęliśmy wspólnie. I z jednej strony nie była ona łatwa, ale z drugiej nie mieliśmy wątpliwości, że tak trzeba. Także dla naszej rodziny, dla przyszłości wszystkich dzieci i młodych w Polsce. Opowiadam jako anegdotę, że siedzieliśmy wtedy przy stole i jak podjęliśmy decyzję, zapadła martwa cisza. Rafał powiedział po chwili, że czuje się jak amerykański farmer w bunkrze pod domem, gdy czuć już drgania nadciągającego tornada. To rozładowało sytuacje i zaczęliśmy się razem śmiać – powiedziała nam Małgorzata Trzaskowska. A już wkrótce druga część rozmowy z Małgorzatą Trzaskowską! Tylko na se.pl!

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 8 VII (goście: Radosław Fogiel - PiS, Sławomir Neumann PO, Łukasz Jankowski - prezes Okręgowej Izby Lekarskiej)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze