Putin przeszedł poważny zabieg. Ujawniono, na czym polegał

2022-05-18 13:00
Operacja Władimira Putina
Autor: Shutterstock, AP Operacja Władimira Putina

Zabieg Władimira Putina - według medialnych doniesień - miał się odbyć w zeszły czwartek bądź w piątek. Teraz na jaw wychodzą nowe, choć nieoficjalne informacje dotyczące szczegółów interwencji lekarzy. Angielskie media uważają, że zabieg Władimira Putina był związany z chorobą nowotworową i przebiegł pomyślnie.

Od kilku tygodni nie ustają spekulacje na temat problemów zdrowotnych Władimira Putina. Świat obiegały już różne doniesienia na temat chorób prezydenta Rosji, który ma cierpieć na chorobę Parkinsona, raka krwi (prawdopodobnie białaczkę) czy schizofrenię. Medialne doniesienia podsycają nagrania z Władimirem Putinem, który kurczowo trzyma się krawędzi stołu, a wcześniej gościł przywódców innych państw przy kilkumetrowych stołach. Kreml oczywiście nie komentuje kolejnych artykułów, ale coraz więcej ekspertów nie ma wątpliwości, że prezydent Rosji może być poważnie chory. Władimir Putin pod koniec zeszłego tygodnia miał przejść poważny zabieg (informowały o tym włoskie media), a teraz poznaliśmy szczegóły interwencji lekarzy. Według angielskich mediów, przywódca Rosji miał przejść zabieg polegający na odciągnięciu płynów znajdujących się w jamie brzusznej. Wszystko miało się odbyć bez komplikacji.

Angielskie media podkreślają, że Władimir Putin zawsze podróżuje z dziewięcioma lekarzami i za wszelką cenę próbuje ukryć swoje problemy zdrowotne. 

Express Biedrzyckiej - Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz: Otoczenie Putina ma świadomość narastającej klęski
Sonda
Czy twoim zdaniem Władimir Putin ukrywa chorobę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE