Renata Beger chwali ministra Ardanowskiego. Porównała go do swego największego idola!

2020-09-19 15:18 maks
Renata Beger na proteście rolników przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie
Autor: EAST NEWS Renata Beger na proteście rolników przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie

Była gwiazda Samoobrony i bohaterka piosenki Pawła Kukiza WRÓCIŁA! I ostro protestuje w obronie rolników hodujących zwierzęta futerkowe. Krytykuje rządzące Prawo i Sprawiedliwość. Są jednak w rządzie wyjątki, o których wypowiada się bardzo ciepło. Na przykład minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Była posłanka Samoobrony porównała go nawet do swojego wielkiego idola i byłego politycznego patrona!

Przed laty posłanka Renata Beger była jedną z największych gwiazd polskiej polityki, czołową posłanką Samoobrony. Po latach wróciła razem z protestem przeciwko zakazowi hodowli zwierząt futerkowych. Zdaniem Renaty Beger ustawa o ochronie zwierzaków, tzw. Piątka Dla Zwierząt to przykład hipokryzji PiS. W wywiadzie dla Interii posłanka została zapytana o to, czy hipokrytą jest też prezes PiS, Jarosław Kaczyński, odpowiedziała, że nie wie. Natomiast na pewno nie jest nim minister rolnictwa: „Broń Boże! Współpracował kiedyś z Andrzejem Lepperem” – oburzyła się na pytanie dziennikarza portalu. I poszła dalej, porównując Jana Krzysztofa Ardanowskiego do swego największego idola i politycznego lidera: „Dla mnie, kiedy objął  (Ardanowski – red.) tekę ministra rolnictwa, to tak, jakby wrócił Andrzej Lepper. Człowiek konkretny, z ogromnym doświadczeniem. Wie czego chce i co mówi – nie mogła się wprost nachwalić polityka PiS. Jan Krzysztof Ardanowski za głosowanie przeciwko ustawie o zakazie hodowli zwierząt futerkowych został zawieszony przez Jarosława Kaczyńskiego w prawach członka PiS.

Super Raport 17.09 (Goście: Bartosz Arłukowicz - Eurodeputowany KO, Renata Beger - była posłanka Samoobrony oraz prof. Marcin Matczak z UW)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze