Robert Biedroń nie boi się koronawirusa. SZOKUJĄCA zapowiedź!

2020-02-27 17:53
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek
Autor: Archiwum prywatne Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek

Kandydat na prezydenta Polski Robert Biedroń (44 l.) nic sobie nie robi z szalejącego w Chinach koronawirusa! Dowód? Polityk wybiera się do Państwa Środka na krótki odpoczynek! Opowiedział o tym w rozmowie z dziennikarzami "SE" Kamilem Szewczykiem i Piotrem Lekszyckim w programie "Politycy od kuchni".

Ale europoseł Robert Biedroń sam nie leci do Chin, bo jak nam zapowiada, w podróż wybiera się ze swoim partnerem, posłem Lewicy Krzysztofem Śmiszkiem (41 l.).
- Byliśmy ostatnio w Kenii, a w sumie odbyliśmy już około 60 podróży zagranicznych! Nasze plany podróżnicze to teraz Chiny. Jedziemy tam. Jest tanio, bo nikt tam teraz nie kursuje z uwagi na koronawirusa a my tam pojedziemy. Nie boimy się, choć trzeba oczywiście uważać, choć jak się zna świat, to on jest jedną małą wioską. Trzymajcie za nas kciuki! - mówi w rozmowie z „Super Expressem” kandydat na prezydenta Polski Robert Biedroń.

Biedroń chce jechać do Chin. Nie boi się koronawirusa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE