Sejm podniósł ceny alkoholu. Reakcja Bosaka pobiła internet, hit sieci

2021-10-29 20:53
Krzysztof Bosak
Autor: Tomasz Radzi Krzysztof Bosak

Krzysztof Bosak jest jednym z polityków, którzy bardzo chętnie korzystają z mediów społecznościowych. Poseł Konfederacji często zamieszcza posty na swoich profilach, tym razem jednak skomentował post innej osoby. To prawdziwy hit sieci! Internauci dosłownie oszaleli na punkcie jego komentarza.

Krzysztof Bosak na pewno nie spodziewał się odzewu po swoim komentarzem, jaki zamieścił przy wpisie na profilu J. A. Baczewski. Na fanpage’u pojawiło się zdanie, które internauci mieli dokończyć w sekcji komentarzy. Brzmiało: „W ten weekend piję wódkę z…”. Polityk Konfederacji odpowiedział: „z podniesioną akcyzą, bo właśnie Sejm ja przegłosował”. Inni użytkownicy uznali, ze to strzał w dziesiątkę, a słowa Krzysztofa Bosaka zdobył ponad 4,3 tysiąca polubień, co jest naprawdę imponującą liczbą. Polityk odniósł się do noweli głosowanej 29 października, dotyczącej podniesienia stawek akcyzy za alkohol oraz papierosy w 2022 roku. Nowela obejmuje także ścieżkę podwyżek na lata 2023-2027. Oznacza to, że od 1 stycznia 2022 roku na wszystkie wyroby alkoholowe będą droższe o 10%, a akcyza na papierosy wzrośnie ze 100% do 105%. Za wprowadzeniem nowelizacji było 219 posłów, przeciw 208, a 10 osób się wstrzymało.

Sprawdź: Awantura w Sejmie! Elżbiecie Witek puściły nerwy

W naszej galerii zobaczysz, jak Krzysztof Bosak spędza czas z żoną.

Krzysztof Bosak komentuje akcyzę
Autor: Facebook Krzysztof Bosak komentuje akcyzę
Sonda
Czy powinno się obniżyć akcyzę na paliwo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE