Sekret Kasi Tusk niechcący wyszedł na jaw! Mało kto wiedział

2021-11-20 13:00
Kasia Tusk
Autor: akpa Kasia Tusk

Kasia Tusk nie należy do osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Choć często publikuje posty na swoim Instagramie, zawsze bardzo rozważnie dobiera prezentowane treści. Tym razem jednak na jaw wyszedł jej sekret, o którym niewiele osób w ogóle miało pojęcie.

Kasia Tusk nie może narzekać na brak zajęć. Nie tylko zajmuje się swoją własną marką odzieżową MLE, tworzy posty na bloga i wychowuje dwoje małych dzieci, ale też znajduje czas na odrobinę przyjemności. Niedawno wyjechała do Paryża, gdzie podziwiała jesienne pejzaże, ale też wykorzystała okazję do zrobienia interesującego zdjęcia na Instagrama. Widać na nim, jak w jednej ręce trzyma notatnik, a drugą ma nacisnąć przycisk na domofonie. - o może nie jest tak ładne zdjęcie, jak reszta podobnych na Instagramie, ale przynajmniej ja naprawdę kogoś odwiedzałam – napisała. Dodała także filmik, na którym widać, jak odznacza francuskie knajpki. Fanki od razu zauważyły interesujący szczegół, o którym wcześniej nie miały pojęcia. „Przepiękne kadry jak zawsze. Kasiu jesteś leworęczna?!” – czytamy. Kasia Tusk w odpowiedzi do komentarza przytaknęła. „To jestem nieuważny fanką, ponieważ śledzę Cię już od pierwszych dni na blogu i nie zauważyłam”, czytamy dalej. Faktycznie, mało kto wiedział, że córka Donalda Tuska jest leworęczna! Teraz sekret się wydał. Przy okazji można też się dowiedzieć, jakie pismo ma blogerka.

Sprawdź: Wielki koncert TVP dla obrońców granicy z Białorusią. Ważny gest Joanny Kurskiej

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak Kasia Tusk ubiera swoją córeczkę.

Sonda
Czy śledzisz poczynania Kasi Tusk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE