Syn Mariana Banasia odpalił bombę! Jarosław Kaczyński może mieć przez to senne koszmary

2021-06-08 9:28 Piotr Lekszycki
Marian Banaś
Autor: Paweł Dąbrowski Marian Banaś

Syn Mariana Banasia przerywa milczenie i z całą siłą uderza w Jarosława Kaczyńskiego! Takich słów nikt się nie spodziewał. Jakub Banaś pojechał po bandzie. W rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" stwierdził, że "PiS boi się wyników kontroli Ostrołęki, afery GetBack, SKOK-u Wołomin, Polskiej Fundacji Narodowej, Orlenu czy zakupu respiratorów i maseczek". Nie ma wątpliwości, że syn Mariana Banasia odpalił bombę. Czas pokaże, czy narobi ona szkód w obozie PiS. A może okaże się zwykłym kapiszonem? Na razie Jarosław Kaczyński może mieć przez to senne koszmary. Co szykuje Najwyższa Izba Kontroli?

Marian Banaś od dłuższego czasu jest na wojnie z PiS i Jarosławem Kaczyńskim. Teraz bardzo mocno wsparł go syn - Jakub Banaś, który swoim wywiadem narobił gigantycznego zamieszania. - Tę narracją, o walce z układami, czyszczeniu "świętych krów", PiS legitymizuje swoje rządy, kupuje nią swoich wyborców skłonnych w to prostodusznie wierzyć, zwłaszcza że na ich konta przelewa się kasa od państwa, biznes się kręci, a rekordowe zadłużenie państwa pozostaje dla wielu czystą abstrakcją - nie przebierał w słowach syn Mariana Banasia, który uważa, że Jarosław Kaczyński "dobrze czuje politykę i rozumie, że wybory kopertowe to był dopiero początek". Dalsze słowa Jakuba Banasia mogą wzbudzić prawdziwe przerażenie u prezesa PiS i jego partyjnych kolegów. W końcu nie od dziś wiadomo, że szef NIK nie należy do osób, które lubią odpuszczać. 

ZOBACZ TAKŻE: Przedterminowe wybory parlamentarne?! Jest termin. Wcześniej, niż myślicie!

Albo Marian Banaś, taki jakim jest, czy go lubimy, czy nie, czy wierzymy mu, czy nie, czy zgadzamy się z jego intencjami, czy nie, pozostanie szefem NIK i stanie się tym, o czym mówiłem przed chwilą, tj. biczem bożym na patologiczne, sprywatyzowane państwo PiS, albo go nie będzie i NIK stanie się kolejną atrapą - przekonywał syn Mariana Banasia. 

CZYTAJ TEŻ: Kobieta z Senatu oskarżyła Jarosława Gowina o brzydkie zachowanie! Ale się porobiło...

Sedno Sprawy - Adam Bielan
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze