Szokujące, co Magda Gessler powiedziała bratu! Piotr Ikonowicz się wygadał. Chodzi o pieniądze

2021-03-15 15:27 jot
Piotr Ikonowicz, Magda Gessler
Autor: Agnieszka K. Jurek/DDTVN/East News Piotr Ikonowicz, Magda Gessler

Piotr Ikonowicz, czyli brat Magdy Gessler ma być kandydatem lewicy na Rzecznika Prawa Obywatelskich (RPO). Społecznik od lat pokazuje, że najważniejsze są dla niego sprawy społeczne. O Ikonowiczu wiele się teraz mówi. Głośno jest też o jego relacjach z siostrą, która przyznała, że się o niego martwi. Sam Piotr Ikonowicz opowiedział, co powiedziała mu siostra w kwestii pieniędzy. Wielu może być zszokowanych!

Piotr Ikonowicz ma być oficjalnie kandydatem Lewicy na stanowisko Rzecznika Praw Obywatelskich. Taką informację podał europoseł Robert Biedroń: -  Lewica ma swojego kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich i jest nim Piotr Ikonowicz. To jego poprzemy w sejmowym głosowaniu - napisał na Twitterze. O tym, by to właśnie Ikonowicz został wskazany jako kandydat na RPO mówi się od pewnego czasu. Teraz jednak sprawa nabrała rozpędu. Nic dziwnego, że wiele osób chciałoby dowiedzieć się o Piotrze Ikonowiczu czegoś więcej. Wiadomo, że Ikonowicz jest bratem Magdy Gessler, słynnej restauratorki, która pytana o brata przez "Super Express" komentowała:  - Często się wręcz o niego martwię, bo swojej misji niesienia pomocy poświęca się w całości, kosztem własnego komfortu i zdrowia. Przecież żeby zachować równowagę, trzeba pomyśleć też czasem o sobie! No, ale on wybrał tę drogę. Drogę Don Kichota, który swym ideałom jest wierny ponad wszystko. 

Szokujące, co Magda Gessler powiedziała bratu! Piotr Ikonowicz się wygadał: "Siostra mnie opieprzyła"

O relacjach z siostrą i o jej radach Ikonowicz opowiedział w "Dużym Formacie". Okazuje się, że rodzeństwo rozmawia też o pieniądzach. Piotr Ikonowicz nie zarabia kokosów, wiele pracy poświęca ludziom z dobrego serca, bez pobierania wynagrodzenia za usługi swojej kancelarii (Kancelaria Sprawiedliwości Społecznej). Na uwagę gazety, że mógłby brać 50 zł czy 100 zł, chociaż symbolicznie za usługę, Ikonowicz tłumaczy: - Ludzie, którym pomagamy, musieliby czegoś nie kupić dziecku, żeby dać mi 100 zł. Nie umiałbym wziąć od nich pieniędzy - wyjaśnił w "Dużym Formacie".

ZOBACZ>>>Szokujące luksusy Magdy Gessler. Tak mieszka gwiazda TVN

CZYTAJ>>>Macierewicz dłużej nie mógł tego trzymać w sobie. Ujawnił wszystko o raporcie nt. katastrofy smoleńskiej

Jak dodaje cały czas musi walczyć o zarobek, choć przez pewien czas miał lżej: - Wiadomo, walczy się cięgle o możliwość zarobku. Teraz jakiś czas nie musiałem, bo nagrywaliśmy program dla telewizji (...) Siostra mnie opieprzyła, że tak mało wziąłem. Ona zarabia miliony - wyjaśnił Ikonowicz. 

 W GALERII ZDJĘĆ ZOBACZYSZ, JAK MIESZKA IKONOWICZ. TO MIESZKANIE ZDECYDOWANIE JEST DALEKIE OD LUKSUSÓW

Politycy od Kuchni Piotr Ikonowicz
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze