Ta informacja naprawdę może doprowadzić Krystynę Pawłowicz do łez! DRUZGOCĄCE wyniki

2021-02-23 13:36 pmar
Pawłowicz nie wiedziała, ale powiedziała
Autor: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER Pawłowicz nie wiedziała, ale powiedziała

Początek 2021 roku nie należy do najbardziej szczęśliwych dla Krystyny Pawłowicz. Publikacja wyroku Trybunału Konstytucyjnego i dalsze protesty rozwścieczonych kobiet, pożar w hotelu, w którym leczyła swoje zdrowie a teraz jeszcze to... Wyniki sondy, w której wzięli udział nasi czytelnicy, z pewnością zasmuci Pawłowicz! Nawet w najczarniejszych snach była posłanka nie mogła się spodziewać tak beznadziejnych wyników!

Krystyna Pawłowicz to polska prawnik specjalizująca się w zakresie prawa gospodarczego publicznego, która od ubiegłego roku jest sędzią w Trybunale Konstytucyjnym. Wcześniej była m.in. nauczycielką akademicką (jest doktorem habilitowanym nauk prawnych), członkiem Trybunału Stanu (2007-2011) i Krajowej Rady Sądownictwa (2011-2019). Zdecydowanie największą sławę Pawłowicz przyniosło jej jednak 8 lat, w trakcie których zasiadała w sejmowych ławach. Pod koniec 2018 ogłosiła na swoim profilu na Twitterze, że jesienią 2019 z końcem kadencji parlamentu wycofa się z życia politycznego, co było szeroko komentowane w mediach. Pawłowicz słowa dotrzymała, nie kandydowała bowiem na kolejną kadencję, przeniosła się jednak do TK. Przez chwilę ograniczyła ona również swoją aktywność w mediach społecznościowych, ale ta sytuacja nie trwała długo...

Pawłowicz jadła sałatkę w Sejmie. Po latach wyszło na jaw, co się tam faktycznie działo! Będziecie w szoku

Czy Polacy tęsknią za charyzmatyczną posłanką w polskim parlamencie? Niestety, nie mamy dla niej dobrych wieści. Stworzoną przez nas w sierpniu sondę dodawaliśmy do wielu tekstów jej dotyczących, aby w jak największym stopniu powiększyć liczbę uczestników, którzy wyrażą zdanie w naszym głosowaniu. Dziś postanowiliśmy sprawdzić, jak kształtują się wyniki. Te są dla Krystyny Pawłowicz wręcz fatalne! Na pytanie, czy "brakuje ci Krystyny Pawłowicz w polskim Sejmie?" jedynie 11 proc. badanych wybrało odpowiedź twierdzącą: "Tak, bardzo za nią tęsknię". Pozostałe 89 proc. nie odczuwa żadnego dyskomfortu z powodu jej nieobecności na Wiejskiej! Jakby tego było, jedynie 11 proc. z nich przyznało, że "jej obecność tam zawsze była mi obojętna". Ponad 3/4 uczestników badania (78 proc.) wybrało najmniej przyjazną dla Pawłowicz opcję, która mówiła, że "cieszą się oni bardzo, że już jej w nim nie ma"!

Chcesz poprawić humor Krystynie Pawłowicz, lub jeszcze bardziej ją dobić? Oddaj głos w omawianej sondzie:

Najnowsze
KOMENTARZE