Tak wyglądał Tusk, gdy wrócił po zatrzymaniu mu prawa jazdy. Oj, niedobrze... [ZDJĘCIA]

2021-11-20 15:05
Donald Tusk wrócił do Sopotu nowym autem
Autor: PAPARA 07 & PIOTR MOLĘCKI/ EAST NEWS Donald Tusk wrócił do Sopotu nowym autem

Donald Tusk stracił prawo jazdy na trzy miesiące. Do tego szef PO dostał mandat w wysokości 500 zł oraz 10 punktów karnych. Do zatrzymania Tuska przez drogówkę doszło niedaleko Mławy w sobotę 20.11.2021 koło godziny 11.00. Gdy Tusk wrócił do domu w Sopocie po całym zamieszaniu, miał nietęgą minę i szybko czmychnął do mieszkania.

Donald Tusk w sobotnie przedpołudnie stracił prawo jazdy. Szef Platformy Obywatelskiej gnał z prędkością 107km/h w terenie zabudowanym, a jak wiadomo, w takim miejscu należy jechać z prędkością  do 50 km/h. Szaleńcza jazda Tuska nie uszła uwadze policjantów, którzy pilnowali drogi w miejscowości Wiśniewo koło Mławy (woj. mazowieckie). To oni zatrzymali Tuska, wlepili mu mandat i punkty karne oraz zabrali prawo jazdy. Tusk jechał elegancką, ciemną skodą. Sam były premier przyznał się, że szarżował na drodze i stracił prawko: - Jest przekroczenie przepisu drogowego, jest kara zatrzymania prawa jazdy na 3 miesiące plus 10 punktów i mandat. Adekwatna. Przyjąłem ją bez dyskusji - napisał polityk.

Tak wyglądał Tusk, gdy wrócił po zatrzymaniu mu prawa jazdy. Oj niedobrze... [ZDJĘCIA]

Kiedy Donald Tusk wrócił do  swojego domu w Sopocie po całym zamieszaniu, miał nietęgą minę. Widać  było, że jest wkurzony i pochmurny, no ale, trudno mu się dziwić. Szef Platformy Obywatelskiej szybko czmychnął do mieszkania. W rodzinnym domu pojawiła się też w sobotę Kasia Tusk wraz z mężem i córeczkami, która najprawdopodobniej chciała pocieszyć tatę ZOBACZ ZDJĘCIA KASI TUSK Z RODZINĄ POD DOMEM TUSKÓW. Zgodnie z przepisami, jeśli prawo jazdy zostanie zatrzymane kierowcy za przekroczenie prędkości, to ma on 24h na to, aż zatrzymanie prawa jazdy wejdzie w życie. Dlatego taki kierowca może wrócić do domu. Zresztą, zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej, jak wyglądał Tusk po akcji z zatrzymaniem prawka.

CZYTA TEŹ>>Tusk stracił prawo jazdy! Poseł PO jasno: Za swoje grzechy trzeba płacić [NAJNOWSZE ZDJECIA]

Sonda
Straciłeś/aś kiedyś prawo jazdy?
Wina TUSKA! Emeryci na bazarze KŁÓCĄ się o drożyznę | Komentery
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE