Dziwne zdjęcie Tuska. Co mu się stało?

2020-09-16 15:27 ełem
Donald Tusk zmęczony Europą
Autor: Donald Tusk/Twitter

Były premier Donald Tusk (63 l.) przyzwyczaił nas do tego, że wygląda jak z żurnala. Zawsze elegancki, w świetnych garniturach, uczesany... Ale nie zawsze. W środę, w jego mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, które mocno gryzie się z dotychczasowym wizerunkiem byłego "króla Europy"! O komentarz poprosiliśmy ekspertów w zakresie wizerunku.

Tusk spotkał się z szefową młodzieżówki Europejskiej Partii Ludowej, Lidią Pereirą (29 l.). Na zdjęciu, które pojawiło się na jego koncie na Twitterze, były premier Polski i przewodniczący Rady Europejskiej wygląda na zmęczonego - przygarbiony, nieogolony, w koszuli z podwiniętymi rękawami, z potarganymi włosami. Skąd taka zmiana?

- To może być zamierzone działanie. Coraz więcej osób, w tym z pierwszych stron gazet, pokazując siebie bez mak up'u. Naturalność jest neutralna - mówi Super Expressowi dr Dariusz Tworzydło, ekspert do spraw public relations. 

- Chciał pokazać, że jest normalnym człowiekiem: zmęczonym, czasem zabieganym, ale pochylonym nad ważnymi sprawami - wtóruje mu politolog, dr Mirosław Oczkoś.

Express Biedrzyckiej - Jacek Jaśkowiak: Skończy się zarzutami karnymi. Morawiecki trafi do więzienia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze