Marianna Schreiber o ABORCJI. Żona ministra z PiS wyjawiła prawdę. SZOK!

2021-09-20 8:31
Marianna Schreiber
Autor: Instagram Marianna Schreiber

Marianna Schreiber (28 l.) nie przestaje zaskakiwać! Żona ministra Łukasza Schreibera (34 l.) z PiS w rozmowie z „Super Expressem” przyznaje, że wspiera postulaty Strajku Kobiet. – Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – wyznaje nam Marianna Schreiber. Takie stanowisko w PiS może się nie spodobać, a przecież mąż gwiazdy "Top model" to członek rządu tej partii!

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno, kiedy wystąpiła w show TVN „Top Model”. Żona Łukasza Schreibera wprost mówiła o tym, że udział w telewizyjnym programie jest sprzeczny ze spojrzeniem małżonka na obraz rodziny. Wszystko wskazuje na to, że to może być niejedyna różnica zdań miedzy państwem Schreiber.

Nie przegap: 

- Żona ministra Schreibera przerywa milczenie. "Mąż może powiedzieć..." [TYLKO U NAS]

- Marianna Schreiber masakruje Czarnka! "Uważam, że bycie normalnym..."

Wśród wielu odważnych zdjęć, które Marianna Schreiber zamieściła w mediach społecznościowych, znalazło się i takie z błyskawicą. Okazuje się, że początkująca modelka wspiera postulaty Strajku Kobiet dotyczące aborcji. – Oczywiście, że chcę wspierać kobiety. Wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – powiedziała nam pani Marianna bez wahania.

Nie przegap: Marianna Schreiber. Żona ministra PiS na festiwalu LGBT!

Jeśli ci, którzy dostrzegli ten piorun na zdjęciu, widzą we mnie kobietę, która jest gotowa zawalczyć o siebie i innych, to chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek do tego ruchu – zaznaczyła Marianna Schreiber.

Sonda
Kibicowałeś Mariannie Schreiber w "Top Model"?
Marianna Schreiber pręży się nad morzem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE