Zdjęcie Piotra Kraśko i Anity Werner tuż przed „Faktami” w sieci. Kto by pomyślał?

2021-11-23 12:58
Piotr Kraśko Anita Werner
Autor: instagram Piotr Kraśko Anita Werner

Piotr Kraśko i Anita Werner to jedni z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Wydania „Faktów”, które prowadzą, przyciągają przed telewizory rzesze widzów, oczarowanych ich profesjonalizmem. Mało kto by się jednak spodziewał, co prezenterzy robią tuż przed wejściem na antenę.

Piotr Kraśko i Anita Werner często pokazują na swoich Instagramach, jak wyglądają kulisy ich pracy w studiu. Tym razem prezenterka pokazała wspólną fotografię ze swoim redakcyjnym kolegą. Siedzą razem przy stoliku i zanoszą się śmiechem. - Nie pamiętam dokładnie co powiedział mi @p_krasko przed @faktytvn , ale to chyba było śmieszne – napisała dziennikarka w poście. Dla wielu osób może być zaskoczeniem, jak zrelaksowani się wydają tuż przed wystąpieniem na żywo przed kamerami. W ogóle nie widać po nich stresu. Patrząc na zdjęcie, aż trudno uwierzyć, że za chwilę oboje będą pełni powagi i z kamienną twarzą będę przedstawiać widzom najważniejsze informacje z Polski i ze świata. Jak widać, atmosfera w studiu „Faktów” jest niezwykle swobodna, nawet mimo trudnych tematów. Fani Anity Werner byli zachwyceni fotką. „Moi ulubieńcy”, „Super ujęcie”, „Piękni” – czytamy w komentarzach. Ich sympatycy zawsze z chęcią oglądają zakulisowe zdjęcia czy poznają tajniki pracy w TVN. Na pewno będą czekać na więcej podobnych postów.

Sprawdź: Była żona Durczoka po pogrzebie dostała wstrząsającą wiadomość. Marianna Dufek nie wytrzymała!

W naszej galerii możesz zobaczyć Anitę Werner za kulisami.

Sonda
Lubisz Anitę Werner?
Tak zmieniała się Anita Werner
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE