Ziemkiewicz skończył 56 lat. Ale miał WYPASIONE urodziny! [ZOBACZ]

2020-09-14 19:19 Jot
Rafał Ziemkiewicz
Autor: AKPA

Rafał Ziemkiewicz jest jednym z najbardziej znanych polskich publicystów i poczytnym autorem książek. Właśnie w minioną niedzielę Ziemkiewicz obchodził wyjątkowe święto, swoje 56. urodziny. Dziennikarz pochwalił się, jak wyglądała jego urodzinowa imprezka. Tylko pozazdrościć!

Rafał Ziemkiewicz słynie z kontrowersyjnych poglądów  i przede wszystkim... ostrego języka. Na swoim koncie ma książki sf oraz poruszające tematy społeczno-polityczne. Jest znany z prasy i telewizji. Warto wspomnieć, że Ziemkiewicz od lat zna się doskonale z Moniką Jaruzelską, z którą chodził do tej samej szkoły średniej i uczył się na polonistyce na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie Rafał Ziemkiewicz był dwukrotnie żonaty, pierwszy ślub zawarł jako bardzo młody człowiek, bo jeszcze w czasach studiów. Drugą żoną  Ziemkiewicza został  aktorka Aleksandra Ciejek, z którą dziennikarz ma dwoje dzieci. Żonę dziennikarza widzowie mogą kojarzyć z roli Andżeliki Tracz z serialu "Plebania" oraz wizyt w programach śniadaniowych, gdy poruszane są tematy o  wychowaniu dzieci. Ziemkiewicz skończył w niedzielę 13 września 56 lat. Z tej okazji popłynęły do niego życzenia, a on sam pochwalił się, jak wyglądało świętowanie. Pokazał zdjęcie, na którym było widać tartę z borówkami przyozdobioną świeczkami. Nie tylko to było na stole. Z pewnością te urodziny były wyjątkowe. 

CZYTAJ: Wałęsa NIEPOKOJĄCO: "Ledwo nogi ciągam". Co się dzieje?!

Super Raport 14.09 (Goście: Kamil Bortniczuk - Porozumienie, Michał Kamiński - Wicemarszałek Senatu oraz Michał Kobosko - Polska 2050)
Najnowsze