Ziemkiewicz wybuchł rubasznym śmiechem. Biseksualna posłanka punktuje Krzysztofa Stanowskiego

2021-06-12 15:00
Ziemkiewicz
Autor: Mariusz Gaczyński/East News, Andrzej Lange, Artur Hojny

Nikogo nie dziwi nadaktywność internetowa publicysty Rafała Ziemkiewicza. Zazwyczaj jednak Ziemkiewicz zamieszcza na Twitterze dłuższe formy. Tym razem jednak opublikował post, który został przez niego lakonicznie skomentowany. Związany z "Do Rzeczy" autor wielu książek lapidarnie skwitował konwersację kobiety i mężczyzny. Nieco osobliwą. Kto ze sobą rozmawiał w sieci, że tak mocno ujęło to Ziemkiewicza?

Ostatnio głośno jest o Krzysztofie Stanowskim, który wespół z innymi dziennikarzami sportowymi tworzy na YouTube kanał o tematyce sportowej. Nie brak jednak w nim publicystyki. Jednak Stanowski podobnie jak Ziemkiewicz jest osobą, która lubi włączać się aktywnie w dyskusje na Twitterze. Tym razem publicysta nie wszedł z nikim w konwersację a jedynie zareagował rubasznym śmiechem na wymianę zdań między Krzysztofem Stanowskim a posłanką Anną Marią Żukowską, które zarzuciła Stanowskiemu, że ten nie zaprasza do swojego programu kobiet. Z kolei Stanowski odpowiedział posłance żukowskiej w swoim stylu stosując wysublimowane słownictwo. Ciekawe, czy wymiana zdań między posłanką z publicystą "Kanału Sportowego" znajdzie swoje rozwiązanie w programie Stanowskiego? Zapewne w najbliższym okresie okaże się, czy Żukowska może liczyć na zaproszenie do Stanowskiego tak, jak np. Jaś Kapela, o którym głośno zrobiło się po tym, jak udzielił wywiadu Stanowskiemu. Być może Rafał Ziemkiewicz zagości w jednym z odcinków? 

Przypomnijmy, że Anna Maria Żukowska to posłanka Lewicy, która przyznała się do tego, iż jest biseksualna. Posłanka zawsze staje w obronie osób wykluczonych i stygmatyzowanych. Szczególnie ze względu na ich orientację. 

Super Raport 11.06 (Goście: Michał Kamiński - wicemarszałek Senatu, gen. Grzegorz Gielerak - dyrektor WIM w Warszawie), Sedno Sprawy: Paweł Wdówik
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE