Black Friday – miesiąc najmocniejszych okazji! Sprawdź gdzie...

2021-11-05 15:48
zakupy
Autor: Shutterstock

Black Friday wystartował w RTV EURO AGD już 29 października. Sieć przygotowała prawdziwą moc wyjątkowych ofert na elektronikę i sprzęt AGD – nawet do -80 proc. na wybrane produkty.

Black Friday to zakupowe święto, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Prawdziwi łowcy okazji niecierpliwie wyczekują listopada, aby upolować wymarzone produkty w niższych cenach. Nic w tym dziwnego, bowiem do corocznego święta promocji również przygotowują się sprzedawcy, którzy dbają o konkurencyjną ofertę produktową.

black friday euro agd
Autor: Materiały prasowe Link: SPRAWDŹ

Ci, którzy poszukują nowoczesnej elektroniki lub wszechstronnych sprzętów gospodarstwa domowego, koniecznie powinni zapoznać się z bogatą ofertą RTV EURO AGD. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, sieć nie ogranicza się jedynie do jednego dnia. Podczas EURO Black Friday klienci mogą liczyć na cały miesiąc atrakcyjnych ofert – nawet do -80 proc. na wybrane produkty. Warto zatem śledzić na bieżąco, jaki asortyment jest objęty obniżkami w sieci sklepów stacjonarnych RTV EURO AGD oraz na euro.com.pl, ponieważ co rusz pojawiać się będą okazje na inne artykuły. Obniżki obejmą m.in. wysokiej klasy telewizory, zaawansowane smartfony i smartwatche, praktyczne i funkcjonalne sprzęty małego i dużego AGD oraz liczne akcesoria. Produkty w ramach całej palety atrakcyjnych ofert RTV EURO AGD dostępne będą do końca listopada lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Ale na tym nie koniec. Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z czarnopiątkowych ofert mogą liczyć także na usługi dopasowane do swoich preferencji i potrzeb. Polujący na wyjątkowe okazje w RTV EURO AGD będą mogli spokojnie zrobić większe zakupy, nie martwiąc się przy tym o środki finansowe. W listopadzie sieć oferuje bowiem, przy zakupie odpowiednio oznaczonych produktów, odroczoną płatność nawet do pół roku – do 30 rat 0% (RRSO 0%).

Dodatkowo osoby, którym zależy na czasie i chciałyby jak najszybciej cieszyć się zakupionym sprzętem, mogą skorzystać z opcji click & collect, pozwalającej na odbiór w sklepie stacjonarnym nawet w ciągu godziny produktu zamówionego przez Internet, a dzięki usłudze „Dzisiaj u Ciebie” zamówienie online może zostać dostarczone jeszcze tego samego dnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE