Ekspedientka spłonęła w sklepie! Tragiczny POŻAR w Tucznie (woj. zachodniopomorskie)

2016-05-02 16:37
Pożar w Olsztynie
Autor: East News pożar w olsztynie

Tragiczny bilans pożaru sklepu w Tucznie (woj. zachodniopomorskie) - strażacy, którzy ugasili ogień znaleźli w pomieszczeniu zwłoki 40-letniej ekspedientki - podaje TVP Info. Na razie nie są znane przyczyny, w jakich doszło do tragedii. Dokładne okoliczności pożaru będzie teraz wyjaśniać policja z Wałcza.

Do tragedii doszło w poniedziałek 2 maja w w Tucznie (woj. zachodniopomorskie). W jednym ze sklepów wybuchł pożar. Strażacy, którzy ugasili ogień, dokonali w pomieszczeniu makabrycznego odkrycia - w sklepie leżały zwłoki 40-letniej kobiety, prawdopodobnie ekspedientki. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że nie było widać ognia, a jedynie gęste zadymienie. Teraz dokładne okoliczności tej tragedii będzie wyjaśniać policjanci z Wałcza. Wiadomo, że do wybuchu pożaru doszło około godziny 6 nad ranem.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE