Krwawy finał nocnej libacji w gminie Brańszczyk na Mazowszu

2020-06-30 22:30 WOZ
Dźgnął kumpla nożem podczas libacji
Autor: Andrzej Woźniak Ofiara przeżyła atak

Wyszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ciężkie uszkodzenie ciała swojego kolegi „od kieliszka”. 43-latek dźgnął przyjaciela nożem. Sprawca awantury już usłyszał zarzut. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło po suto zakrapianej biesiadzie. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny na terenie gminy Brańszczyk. Na miejsce natychmiast udali się policyjni śledczy oraz karetka pogotowia. Śledczy przez kilka godzin zabezpieczali ślady oraz sporządzali dokumentację procesową. Ranny 39-latek z raną kłutą klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

 Kryminalni zatrzymali uczestników libacji. Wszystkie te osoby były pijane. Zebrany materiał dowody pozwolił na przedstawienie 43-letniemu mieszkańcowi gminy Brańszczyk zarzutu ciężkiego uszkodzenia ciała ostrym narzędziem. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za to przestępstwo awanturnikowi grozi do 5 lat więzienia.

Najnowsze