Nie miałeś pojęcia o istnieniu takiego konkursu! O tych Polakach usłyszy cały świat

i

Autor: Materiały Promocyjne

Nie miałeś pojęcia o istnieniu takiego konkursu! O tych Polakach usłyszy cały świat

2020-08-03 0:00

To już druga edycja wyjątkowego plebiscytu Ambasador Polski, którego pomysłodawcą jest Prezes KGHM Polska Miedź S.A., Marcin Chludziński. Utalentowani i pracowici naukowcy, sportowcy oraz reprezentanci świata kultury staną w szranki o tytuł Ambasadora Polski w swoich dziedzinach.

Ambasador Polski to autorski konkurs KGHM Polska Miedź S.A.. – KGHM, prowadząc działalność biznesową na czterech kontynentach i zaopatrując cały świat w surowce najwyższej jakości, pełni funkcję ambasadora polskiej gospodarki. Wiemy, że budowanie pozytywnego wizerunku naszego kraju na arenie międzynarodowej to ważna rola i odpowiedzialne zadanie. Wypełniają je również działający za granicą polscy naukowcy, artyści, sportowcy i przedsiębiorcy. To oni są w swojej codziennej pracy Ambasadorami Polski, poprzez swoją działalność budują wizerunek naszego narodu w oczach świata. Dlatego chcemy w odpowiedni sposób okazać należny im szacunek oraz docenić ich wysiłki – opisuje ideę plebiscytu Prezes Zarządu, Marcin Chludziński.

Po sukcesie pierwszej edycji miedziowy gigant kontynuuje nagradzanie wybitnych Polaków. W tym roku po raz drugi kapituła konkursu wybierze laureatów w dziedzinach: polskiej nauki, polskiego sportu i polskiej kultury. Z kolei Czytelnicy „Super Expressu” i se.pl zdecydują, kto ich zdaniem zasłużył na miano Ambasadora Polski poprzez swoją działalność charytatywną, społeczną czy wolontaryjną. Zwieńczeniem wyróżnień będzie Nagroda Specjalna Prezesa KGHM, która zostanie przyznana polskiemu przedsiębiorcom, osiągającemu sukcesy na arenie międzynarodowej.

Zanim jednak to nastąpi, internauci zdecydują, którzy wybitni Polacy będą pretendować do tytułu Ambasadora Polski. Ty też możesz zgłosić swojego kandydata! Kliknij TUTAJ i daj szansę naszym genialnym rodakom. Niech usłyszy o nich cały świat.

Organizatorem plebiscytu Ambasador Polski 2020 jest

KGHM Logo

i

Autor: Materiały Promocyjne
Patronat Honorowy Prezydenta

i

Autor: Materiały Prasowe
Nasi Partnerzy polecają