Przewodnik po cudownych miejscach w Polsce: Cudowny obraz Marii Panny Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich

2014-07-14 3:00

Legenda głosi, że cudowny obraz Matki Bożej Piekarskiej ocalił od zarazy mieszkańców Tarnowskich Gór i czeskiej Pragi w 1680/r. A z jej ikony wydobywał się zapach róż. Nic dziwnego, że do dziś pielgrzymi przybywają przed jego oblicze, by wymodlić łaski u Matki Bożej.

Uzdrowienia

Matka Sprawiedliwości i Miłości Społecznej uzdrawia chore relacje w rodzinach (godzi zwaśnione rodziny, małżonków, braci, siostry), ulecza z chorób psychicznych i zakaźnych oraz nowotworów zakaźnych typu szpiczak mnogi. Pomaga znaleźć dobrą pracę, bezrobotnych wspiera w szukaniu pracy, a robotników chroni przed utratą posady. Matka Sprawiedliwości i Miłości Społecznej podpowiada przepisy kulinarne gospodyniom domowym i osobom, które nie potrafią gotować. Za jej przyczyną udają się mediacje biznesowe, a firmy rodzinne nie mają problemów ze zdobyciem klientów.

Adres: ul. ks. Jana Ficka 7a, Piekary Śląskie, woj. śląskie, tel. 32 767-99-8132 767-99-81 Jak dojechać: Piekary Śląskie znajdują się w woj. śląskim, nad Brynicą, na Wyżynie Śląskiej. Dojechać tu można z Górnego Śląska, Katowic samochodem lub autobusem trasą nr 79 (15,9 km) ok. 20 minut. Z Bytomia trasą nr 911 (6 km) ok. 9 minut. Uwaga: za przejazdem kolejowym należy skręcić w ul. Bytomską.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

You'll need Skype CreditFree via Skype
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE